دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸
۰
 فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد:

عملیات دفاع بیولوژیکی "شهدای مدافع سلامت" فردا آغاز می شود

  حسین پودینه گفت: جهت مبارزه با کرونا ویروس، عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت از فردا در شهرستان ایرانشهر آغاز می شود.
عملیات دفاع بیولوژیکی "شهدای مدافع سلامت"  فردا آغاز می شود
حسین پودینه، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص قرارگاه پدافند زیستی مبنی بر کمک و همکاری نیروهای مسلح با مراکز بهداشت و درمان، در جهت مبارزه با کرونا ویروس فردا عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت با حضور سپاه و بسیجیان این منطقه در شهرستان های ایرانشهر و بمپور انجام می شود.
 وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: سپاه شهرستان ایرانشهر از ابتدای شیوع ویروس کرونا دقیقا بعد از انتخابات، با تشکیل گروه های جهادی اقدام به گندزدایی، ضد عفونی، ارائه آموزش و توصیه های بهداشتی، توزیع بسته های غذایی و بهداشتی، در نقاط مختلف سطح شهر کرده است.
فرمانده سپاه ایرانشهر ادامه داد: در جهت مقابله و پیشگیری کرونا، ماسک و مواد بهداشتی یکی از نیازمندی های ضروری مردم این شهرستان بوده، که به همت بسیجیان این منطقه دو کارگاه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده ایجاد شده است که تا حدودی توانستند مشکلات شهروندان در این زمینه را برطرف کنند.
پودینه خاطر نشان کرد: عملیات مقابله با ویروس کرونا در شهرستان های ایرانشهر و بمپور فردا در قالب رزمایش نیروی زمینی سپاه با حجم سنگینی از امکانات از استان های همجوار با محوریت قرارگاه قدس انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: عملیات مقابله با کرونا توسط 400دستگاه خودرو اعم از جنگ نوین تخصصی رفع آلودگی، ماشین های آتشنشانی، سم پاشی های کوله ای و سایر تجهیزات در دو شهرستان ایرانشهر و بمپور انجام می شود.
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: کلیه مکان های پرتردد، معابر عمومی، کلیه بیمارستان ها، ورودی شهرها، مراکز خرید و کلیه مکان های پر تجمع ضدعفونی و گندزدایی خواهند شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424958
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *