يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۰۳
۰
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ایرانشهر؛

ترویج روحیه جهادی از اهداف برپایی «طرح هجرت» است

فرمانده سپاه پاسداران ایرانشهر گفت: حضور خالصانه دانش آموزان در طرح های سازندگی هجرت گویای روحیه جهادی این بلند همتان عرصه علم و عمل است.
ترویج روحیه جهادی از اهداف برپایی «طرح هجرت» است
ترویج روحیه جهادی از اهداف برپایی «طرح هجرت» است
به گزارش پهره؛ سرهنگ محمدعلی میری همزمان با افتتاح طرح هجرت 3 در مدارس سطح شهرستان ایرانشهر گفت: سازندگی جزئی از اقدامات قابل تقدیر امام راحل و مقام معظم رهبری در نظام جمهوری اسلامی می باشد که حضور دانش آموزان جهادگر دختر و پسر در این عرصه نمونه ای ارزشمند از این اقدام نوع دوستانه است.
وی گفت: امسال به همت دانش آموزان بسیجی داوطلب تعداد 10 مدرسه سطح شهرستان در قالب رنگ آمیزی، تعمیر میز و نیمکت و زیبا سازی بهسازی خواهد شد.
فرمانده سپاه ایرانشهر تصریح کرد:  تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از نیرو و نشاط نوجوانان برای سازندگی کشور یکی از اهداف اساسی طرح هجرت است که نشان می‌دهد هر برهه از زمان که به دانش‌آموزان اعتماد کردیم، توفیقات قابل تقدیری را شاهد بوده ایم.
میری با اشاره به اینکه این طرح هر سال همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود، ‎ادامه داد: همدلی و صمیمیت،‌ تمرین زندگی اجتماعی، کمک به سازندگی کشور و رفع محرومیت از مهم‌ترین پیامدهای طرح هجرت است.
انتهای پیام/ 3339
کد مطلب: 1765
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *