دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷
۰
در برآورد نهایی طوفان مونسون؛

سه فوتی و بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال خسارت زیرساختی در پی بارندگی های اخیر ایرانشهر

بر اثر بارندگی های موسوم به مونسون در جنوب سیستان و بلوچستان علاوه بر خسارت 200میلیاردی بر تأسیسات زیربنایی ایرانشهر؛ سه نفر نیز جان خود را از دست دادند.
سه فوتی و بیش از 200 میلیارد ریال خسارت در پی بارندگی های اخیر ایرانشهر
سه فوتی و بیش از 200 میلیارد ریال خسارت در پی بارندگی های اخیر ایرانشهر
 فرماندار ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره؛ ضمن اشاره به برآورد خسارات جانی و مالی بارندگی های مونسون در ایرانشهر گفت: به دنبال این بارندگی ها تقریبا برخی از بندهای خاکی سطح شهرستان در این مدت آبگیر شده بودند که متأسفانه تعداد سه نفر از شهروندان شامل دو کودک و یک بزرگسال با بی احتیاطی و شنا در این آب ها جان خود را از دست دادند.
نبی بخش داودی همچنین به بخش دیگری از خسارات وارده بر شهرستان ایرانشهر اشاره کرد و افزود: وزش شدید طوفان، بارندگی و طغیان رودخانه ها؛ به تاسیسات زیربنایی شهرستان از جمله آب، برق، تلفن، راه و کشاورزی؛  بیش از 200میلیارد ریال خسارت وارد نموده است.
وی بیان داشت: در این مدت با تلاش و آماده باش گروه های امدادی و اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان ایرانشهر علاوه بر نجات 20 نفر از خطر غرق شدگی تعداد 15 خودروی گرفتار در طغیان رودخانه ها نیز به بیرون کشیده شدند.
فرماندار ایرانشهر تصریح کرد: در روزهای پیش رو با توجه به ذخیره سازی آب ها در پشت سدها و رودخانه های سطح شهرستان؛ شهروندان ضمن رعایت هشدارهای صادره، از تردد در این اماکن خودداری نمایند.
انتهای پیام/ 3339
کد مطلب: 1879
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *