يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶
۰

مرگ دلخراش ۲ برادر در زیر کامیون

ئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه کامیون ایسوزو در سه راهی ازندریان ملایر، 2 نفر سرنشین این خودرو از وسیله نقلیه به بیرون پرت شده و در زیر کامیون جان باختند.
مرگ دلخراش 2 برادر در زیر کامیون
مرگ دلخراش 2 برادر در زیر کامیون
به گزارش پهره، سرهنگ رضا عزیزی یاظهار کرد: یک دستگاه کامیون ایسوزو که حامل خشکبار از استانهای جنوبی به سمت شمال کشور بود ساعت 15 روز گذشته (شنبه) در 500 متری پل ازندریان واژگون شد.
وی اضافه کرد: هر 2 سرنشین این وسیله نقلیه که برادر هستند در این سانحه رانندگی از وسیله نقلیه به بیرون پرتاب شده و کامیون بر روی آنها سقوط کرده و آنها در دم جان باختند.
وی تاکید کرد: طبق بررسی های صورت گرفته 2 سرنشین این خودرو از کمربند ایمنی استفاده نکرده بودند و این امر عامل مرگ آنها شده است.
رئیس پلیس راه همدان گفت: بسیاری از رانندگان تنها با نزدیک شدن به پاسگاه پلیس راه و یا مشاهده ماموران پلیس اقدام به بستن کمربند ایمنی می کنند.
سرهنگ عزیزی افزود: این درحالیست که بستن کمربند ایمنی تنها بخاطر حفظ جان افراد بوده و در بسیاری از سوانح جاده ای بعلت نبستن کمربند ایمنی خانواده ها داغدار شده اند.
وی اظهار کرد: طبق قانون رسیدگی به تخلف رانندگی، بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان جلو و عقب خودروهایی که در جاده های برون شهری تردد دارند الزامی است.
150 فقره سانحه رانندگی در جاده های این استان در پنج ماهه سال 94 رخ داد که منجر به مرگ 176 نفر شد این رقم در 5 ماهه نخست امسال به 137 فقره تصادف با 162 نفر فوتی کاهش یافت که شمار متوفیان هشت درصد و تعداد سوانح جاده ای 9 درصد کاهش داشته است.
همچنین از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه امسال 634 فقره سانحه جرحی در جاده های برون شهری این استان رخ داده که منجر به مصدومیت 864 نفر شده است.
منبع/ایرنا
انتهای پیام/8355
کد مطلب: 2628
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *