سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ۱۳:۲۰
۰

بسیج از سنگر دفاع تا سنگر خدمت/ رزمایش خدمت رسانی بسیجیان در ایرانشهر برگزار شد

مسئول بسیج کارگری ایرانشهر از برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار خبر داد و گفت: در این رزمایش بیش از 35 نفر از کارگران بسیجی بدون دستمزد خدمت می کنند.
بسیج از سنگر دفاع تا سنگر خدمت/ رزمایش خدمت رسانی بسیجیان در ایرانشهر برگزار شد
مهدی سنچولی در گفتگو با خبرنگار پهره اظهار داشت : رزمایش خدمات رسانی بسیج کارگری با عنوان شیفت ایثار امروز سه شنبه بیستم شهریور ماه همزمان در کارخانه های تولیدی ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ و ایران کولای ایرانشهر برگزار شد.
وی افزود: در این رزمایش جمعیتی بالغ بر 35 نفر از کارگران بسیجی به منظور خدمات رسانی، کمک به تولید، بهره وری و کمک به واحدهای تولیدی تحت عنوان "شیفت ایثار" خارج از شیفت کاری بدون هیچ چشم داشت و دستمزدی در محیط کار خودشان حضور یافته و در زمینه های تعمیر و نگهداری ،تولید و ... فعالیت کردند.
مسئول بسیج کارگری شهرستان ایرانشهر ادامه داد: این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن در مراکز کار و تولید شهرستان برگزار شد.
وی یکی از اهداف برگزاری رزمایش شیف ایثار را در راستای حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد و افزود: کارگران بسیجی با ایثار و از خود گذشتگی، کار رایگان انجام می دهند و در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور گام بر می دارند.
 انتهای پیام//
کد مطلب: 422349
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *