پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲
۰
باشعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت؛

سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2برگزار شد/ تجمع 25 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران

همزمان با سراسر کشور سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2، با تجمع 25 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران برگزار شد.
سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2برگزار شد/ تجمع 25 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران
به گزارش پهره ؛ به نقل از عصرهامون، صبح امروز همزمان با سراسر کشور سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص)2، با شعار "وحدت، ایستادگی، پیشرفت" و با حضور 25 هزار نفری بسیجیان شیعه وسنی استان سیستان و بلوچستان در میدان سربازان گمنام امام زمان(عج) زاهدان برگزار شد.
این رزمایش که در قالب تجمع 25 هزار نفری بسیجیان می باشد با هدف اقتدار بسیجیان غیور و نمایش وحدت و ایستادگی جهت ایجاد امید بین مردم و دوستان نظام و همچنین یاس و ناامیدی بین دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی اجرا شد.

دشمن آرزوی نابودی جمهوری اسلامی را با خود به گور خواهد برد
سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در این مراسم با بیان اینکه حضور بسیجیان در تجمع 25 هزار نفری لبیکی به ندای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) است، افزود: علی رغم فشارهای دشمنان، حضور بسیجیان در سراسر کشور به ویژه سیستان وبلوچستان نشان داد که ملت ایران پیرو ولایت فقیه هستند.
وی با تاکید بر این مطلب که دشمن آرزوی نابودی جمهوری اسلامی را با خود به گور خواهد برد، گفت: در دوران چهل سال از انقلاب اسلامی ایران همواره پیروز میدان نبرد جمهوری اسلامی ایران بود و همچنان هم خواهد ماند.
فرمانده سپاه سلمان ادامه داد:سازمان بسیج سازندگی با استفاده از ظرفیت عظیم گروه‌های جهادی شیعه و سنی در اقشار مختلف و استفاده از توانمندی های خیرین با داشتن بیش از ۴۳۲گروه جهادی شناسنامه دار با شعار خدمت بی منت در بازه زمانی ۹الی۲۹ شهریور در مرحله اول و سپس تا هفته دفاع مقدس اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: مرحله دوم رزمایش همزمان با تاسوعا وعاشورای حسینی برگزار شد که در آن در حوزه مسائل امنیتی یکپارچگی ایجاد کرده تا بتوانیم از ظرفیت این رزمایش به خوبی استفاده کنیم در همین راستا 41 گردان بیت المقدس و 19 گردان کوثر را سازمان دهی کردیم.
گشتاسبی افزود: امروز شاهد مرحله سوم از برگزاری رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 در استان هستیم که با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت و با حضور 25 هزار نفری بسیجیان در حال برگزاری است.

اقتدار بسیجیان، آمریکا را دیوانه کرده است
حجت الاسلام تهرانی زاده‌ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان در ادامه این مراسم ضمن تسلیت ایام به مناسبت سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان گفت: از روح بلند شهدا استمداد می طلبیم تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
وی بسیج را مصداق بارز و عینی اخلاص، صداقت، آگاهی و شجاعت دانست و ادامه داد: بسیج یادگار بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و نشان دهنده نگاه بلند ایشان برای استمرار نظام است، چراکه اگر اندیشه و تفکر بسیجی در لایه های مختلف اجتماعی ریشه دواند انقلاب و کشور ما از هجمه های دشمنان بیمه خواهد شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان با بیان اینکه بسیج متعلق به همه آحاد جامعه است و افتخار همه ملت این است که بسیجی هستیم، افزود: جمهوری اسلامی ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری کشوری مقتدر در جهان است و بسیج و بسیجیان پیام آور این اقتدار هستند.
وی با بیان اینکه اقتدار بسیجیان، آمریکا را دیوانه کرده است، گفت: به بیان تحلیلگران آمریکایی ترامپ لوده ترین رئیس جمهور است.
تهرانی زاده در ادامه از بسیجیان خواست تا با رفتار، کردار و اعمال خود بستر ساز ظهور جهانی امام زمان(عج) باشند.

امام خمینی(ره) یک انقلاب دینی و قرآنی برای احیای اسلام پایه گذاری کرد
سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور اظهار کرد: بسیجیان از آغازین روزهای انقلاب تاکنون همواره پشتیبان و مدافع انقلاب بوده و هستند و با حضورشان در تمامی صحنه ها زمینه یاس و ناامیدی را در دل دشمنان ایجاد کرده اند.
وی حضور بسیجیان در تجمع 25 هزار نفری را بستن میثاقی مجدد با آرمان های امام راحل و شهدا مبنی بر اینکه ادامه دهنده راه انقلاب هستیم، افزود و گفت: تقش بسیج مردمی در طول انقلاب اسلامی‌نقشی موثر و تعیین کننده است؛ اگر‌امروز انقلابی داریم‌که در جهان‌می درخشد و همه‌کشورها به آن می بالند به این دلیل است که انقلاب ما انقلابی دینی بود که ‌امام خمینی(ره) آن را پایه گذاری کرد.
 
حضور بسیجیان باعث شکست و ناامیدی دشمنان است
مارانی با بیان اینکه بسیج احیاگر دین و اسلام شد و آن‌را به دنیا‌منتقل کرد، افزود: همان‌طور که امام‌حسین(ع) با ریختن خونش احیاگر دین شد بسیجی نیز احیاگر دین است به گونه ای که علل گرایش کشورهای اروپایی و غیره به اسلام‌، امروز بسیج است زیرا مروج اسلام بوده واحیای دین‌توسط بسیجیان و مردم شریف ایران انجام‌شده است.
وی حضور بسیج در تمامی صحنه ها به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس را عامل شکست و نابودی دشمنان عنوان کرد و ادامه داد: به واسطه اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران دشمن تاکنون در تمامی صحنه های نظامی با شکست مواجه شده است بر همین اساس سعی دارد تا با ورود در عرصه های فرهنگی و اقتصادی به اهداف شوم خود نائل شود که در این زمینه نیز کور خوانده و این آرزو را با خود به گور خواهد برد زیرا حضور بسیجیان مانع رسیدن دشمنان به اهداف و توطئه های شوم شان است.

بسیج زیر‌پرچم انقلاب ایستاده و از‌پرچم اسلام دفاع می‌کند
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در ادامه به الگوگیری رزمندگان و جوانان از ایثار و فداکاری های شهدا اشاره کرد و گفت: اگر امروز دشمن در سوریه علی رغم کمک های مالی و نظامی موفق نشده به محور مقاومت شکست وارد کند به دلیل مقاومت رزمندگان  در دوران هشت سال دفاع مقدس است، رزمندگانی که از سراسر کشور به ویژه سیستان وبلوچستان در جبهه های حق به مقابله با دشمنان پرداختند و امروز الگویی برای جهانیان شده اند.
وی با بیان اینکه بسیج زیر‌پرچم انقلاب ایستاده و از‌پرچم اسلام دفاع می‌کند، تصریح کرد: شکست امروز دشمن از قدرت و تعصب بسیجیان است که‌‌ مردان و زنان‌بسیجی همواره در کنار انقلاب هستند و از انقلاب دفاع می‌کنند.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ادامه داد: امروز بسیج به عنوان‌نیروی ذخیره انقلاب و نیرویی عظیم ‌و بابرکت در ایران و در تمام بلاد اسلامی و در کنار‌محور مقاومت ایستاده است تا اینکه این انقلاب را به صاحب اصلی آن برساند.
مارانی با بیان اینکه امروز جهانیان شاهد اقتدار بسیج بوده که این افتخار دوستان و وحشت در دل دشمنان است، افزود: بسیجبان باید ‌تلاش کنند در زیر‌‌پرچم انقلاب و در کنار ولایت ثابت قدم بایستند.

 تجمع ۲۵ هزار نفری بسیجیان زاهدان حامل پیام دلبستگی مردم به نظام است
آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: تجمع ۲۵ هزار نفری بسیج در زاهدان حامل پیام وحدت، دلبستگی به نظام، مقابله با استکبار، بصیرت و آگاهی مردم و همچنین شناخت است.
 
سیستان و بلوچستان تبلور وحدت و تجلی همدلی است
وی با بیان اینکه مردم هم دشمن و هم توطئه های دشمن را می شناسند، گفت: استان سیستان و بلوچستان تبلور وحدت و تجلی همدلی است و این موضوع با توجه به هم مرز بودن استان با دو کشور افغانستان و پاکستان وحدت شیعه و سنی مردم این منطقه یکی از اسناد افتخار جمهوری اسلامی ایران تلقی می شود.
نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: در حال حاضر سپاه دیگر به عنوان یک ارگان نظامی مطرح نیست بلکه به عنوان یک ارگان فرهنگی نظامی مطرح شده که فعالیت های فرهنگی بسیار مهمی را انجام داده است.
سلیمانی انجام فعالیت های فرهنگی، کارهای عمرانی و احداث جایگاه های اقتصادی سند افتخار نیروهای بسیج و سپاه است.  

تفکر بسیجی مورد تایید همگان است
حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در گفت و گو با عصر هامون گفت: حضور توده های مختلف مردمی و بسیج مردمی موجب پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد که برگزاری چنین همایش هایی یادآور روزهای قبل از انقلاب، پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است که بسیج عمومی حضور داشتند.
وی افزود: لازم است چنین همایش های در طول سال برگزار و حضور پررنگ بسیجیان در جامعه مطرح شود.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: باید بتوانیم تفکر بسیجی را در جهت پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران در جامعه گسترش و ترویج دهیم.
شهریاری در خصوص نقش بسیج و سپاه در ایجاد وحدت، محرومیت زدایی، اقتصادی مقاومتی ‌ و کارهای عمرانی، گفت: بسیج شامل تمامی افراد و اقشار جامعه است که تفکر بسیجی مورد تأیید همگان قرار می گیرد.

اقدامات ارزنده بسیج و سپاه، مایه دلگرمی مردم است
عبدالعلی کرد یکی از بزرگان طوایف اهل سنت سیستان وبلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: طبق گفته امام راحل برای همگان ثابت شده که اگر "سپاه نبود کشور هم نبود" در چند روز گذشته اقدام به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درس عبرتی به تمام دشمنان داد و مایه غرور و افتخار ملت ایران اسلامی شد.
وی ارائه خدمات محرومیت زدایی، اشتغالزایی، عمرانی، سازندگی و غیره که از سوی بسیج و سپاه به صورت رایگان در حال انجام است را امید دل محرومان عنوان کرد و گفت: اقدامات ارزنده بسیج و سپاه این روزها مایه دلگرمی مردم، شده است که به عنوان نماینده عشایر این استان از زحمات و خدمات بی منت این نهاد مردمی تشکر و قدردانی می کنم.
این بزرگ طایفه اهل سنت استان ادامه داد: برگزاری چنین رزمایش هایی به دنیا می فهماند که ملت ایران پیرو ولایت فقیه است و از دشمنان و تحریم های آنان باکی ندارد، ملت ایران همیشه در بحران های متفاوت پشت ولایت فقیه بوده و هستند و به دشمنان گوشمالی های سختی در صحنه های متفاوت داده اند.
وی سیستان وبلوچستان را پایتخت وحدت کشور و جهان دانست و گفت: گروه های تکفیری بارها با اقدامات ددمنشانه خود سعی بر ضربه زدن به کشور کرده اند اما مردم ما آگاه و بصیر هستند و با اتحاد و انسجامی که دارند تاکنون سیلی زیادی به گوش دشمنان زده اند.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: حرکت به موقع سپاه در چند روز گذشته قوت قلبی برای ملت و از سوی دیگر باعث ایجاد ترس و هراس در دل دشمنان شد.
 
حضور25 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی، مشتی بر دهان دشمنان است
میرحسین حیدری یکی دیگر از بزرگان طوایف استان در این خصوص به عصرهامون گفت: امروز حضور شیعه و سنی در تجمع 25 هزار نفری بسیج مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب زد.
وی  بیان کرد: اقداماتی که بسیج و سپاه از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون در محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی کشور به ویژه در این خطه انجام داده اند، روزنه ای از امید در دل مردم ایجاد کرده است.
حیدری ادامه داد: امروز ایران حرف اول جهان را در حوزه های دفاعی و موشکی می زند که این مایه افتخار هر ایرانی به شمار می رود.

خدمات بسیج و سپاه به مردم، خاری در چشم دشمنان است
ناصر یوسف زهی جانشین پایگاه شهید حبیب الله خوشایند زاهدان افزود: فعالیت های بسیج و سپاه در محرومیت زدایی، اشتغالزایی، مدرسه سازی و به ویژه ارائه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی از یک سو باعث دلگرمی مردم و از سوی دیگر خاری در چشم دشمنان است.
وی بیان کرد: مردم ایران از هر قشر و مذهبی همواره پیرو ولایت فقیه هستند و اجازه نخواهند داد توطئه های دشمنان خللی به اتحاد و همدلی و همبستگی اقشار این مرز و بوم وارد کند.
 
به عنوان یک بسیجی اهل سنت جان خود را فدای رهبرم خواهم کرد
یوسف زهی ادامه داد: به عنوان یک بسیجی اهل سنت جان خود را فدای رهبر و مملکت خواهم کرد و با صدای رسا در این تجمع وحدت آفرین بسیجیان شیعه و سنی می گویم که همه بسیجیان گوش به فرمان ولی فقیه هستند و برای آن جان می دهند.
 
خدمت بی منت و زدودن غبار غم و اندوه از مردم شعار جهادگران بسیجی است
مجتبی نورزایی یکی از بسیجیان گروه های جهادی بسیج سازندگی استان در گفت وگو با عصرهامون با بیان اینکه اقداماتی که در قالب گروه های جهادی بسیج انجام می شود مایه دلگرمی محرومان است، افزود: خدمت بی منت و زدودن غبار غم و اندوه از دل مردم شعار جهادگران بسیجی است که این اقدامات علی رغم دلگرمی مردم، کمک بزرگی به دولت نیز کرده است.
وی گفت: بسیجیان هر لحظه‌ای که ضرورت حضورشان در صحنه‌های مختلف را حس کردند با تمام وجود به طور داوطلبانه و پیشتاز در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کردند، دوران دفاع مقدس مصداق بارز این حضور صادقانه، خالصانه و مجاهدانه بسیجیان بود، امروزه هم شاهد هستیم آمریکا و استکبار جهانی با حضور پر رنگ بسیجیان هرگز حتی خیال خام مقابله نظامی با جمهوری اسلامی ایران را در ذهن خود نمی‌گذراند.
این بسیجی فعال در گروه های جهادی ادامه داد: اقدامات بسیج سازندگی مشت محکمی در دهان یاوه گویان است و این حضور پرشور بسیجیان شیعه وسنی که با اتحاد و انسجام شکل گرفته، توانسته توطئه دشمنان را همواره با شکست‌ مواجه کند.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ادامه داد: امروز بسیج به عنوان‌نیروی ذخیره انقلاب و نیرویی عظیم ‌و بابرکت در ایران و در تمام بلاد اسلامی و در کنار‌محور مقاومت ایستاده است تا اینکه این انقلاب را به صاحب اصلی آن برساند.
مارانی با بیان اینکه امروز جهانیان شاهد اقتدار بسیج بوده که این افتخار دوستان و وحشت در دل دشمنان است، افزود: بسیجبان باید ‌تلاش کنند در زیر‌‌پرچم انقلاب و در کنار ولایت ثابت قدم بایستند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 422414
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *