پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷
۰
مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان:

لزوم بهره گیری از ظرفیت بی بدیل و عظیم دستگاه تعلیم و تربیت در راه رسیدن به مطلوب و تحقق اهداف/ تدبیر، برنامه ریزی و هم افزایی راه برون رفت از مسائل و موانع است

حمید رخشانی گفت: بهره گیری از ظرفیت بی بدیل و عظیم دستگاه تعلیم و تربیت در راه رسیدن به مطلوب و تحقق اهداف ضرورت دارد و تدبیر، برنامه ریزی و هم افزایی راه برون رفت از مسائل و موانع است.
لزوم بهره گیری از ظرفیت بی بدیل و عظیم دستگاه تعلیم و تربیت در راه رسیدن به مطلوب و تحقق اهداف/ تدبیر، برنامه ریزی و هم افزایی راه برون رفت از مسائل و موانع است
به گزارش پهره، جلسه شورای اداری آموزش و پرورش قطب ایرانشهر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و مدیران و معاونین و کارشناس های ایرانشهر و شهرستان های توابع در موزش و پرورش شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
در این جلسه مدیران، روسا و کارشناسان شهرستان ها و مناطق قطب ایرانشهر به بیان گزارش عملکرد، ارائه برنامه ها، شرایط موجود، وضعیت آموزشی و تربیتی، فضا و تجهیزات و مشکلات و موانع رسیدن به شرایط مطلوب پرداختند.
حمید رخشانی بیان کرد: آموزش و پرورش، خانواده عظیم و گسترده ای است که با هدف، برنامه ریزی، تلاش جهادی و بهره گیری از ظرفیت‌ها کار را پیش می برد.
وی بر ضرورت حمایت، همراهی، همفکری، و حفظ جایگاه و استقلال آموزش و پرورش تاکید نمود و افزود: تقسیم کار، واگذاری مسئولیت، تفویض اختیار و نظارت هدایتی از مولفه های مدیریت کاربردی است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان وحدت رویه، همصدا بودن، با هم بودن و توسعه همدلی را برای دست یافتن به موفقیت دو چندان را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: موفقیت و تحقق اهداف در گرو تقویت سرمایه اجتماعی درون سازمانی و برون سازمانی است.
رخشانی راه ارتقا سرمایه اجتماعی را ایجاد اعتماد عنوان کرد و گفت: صداقت در گفتار و رفتار، داشتن شایستگی های لازم فردی و حرفه‌ای، مقبولیت اجتماعی، وفاداری به مجموعه، داشتن ثبات رأی و فکر و شفافیت عملکرد از مولفه های ارتقا سرمایه اجتماعی و اعتماد سازی است.
وی هدف غایی و نهایی همه مردم و مسئولین را ارتقا نظام دانست و خاطرنشان کرد: در این راه با همه توان و جدیت گام برخواهیم داشت.
انتهای پیام//  
کد مطلب: 423473
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *