پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ۲۰:۳۷
۰
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر:

طوفان و باران عصر امروز شهروندان ایرانشهری را غافلگیر کرد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گفت: تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان با تمام ظرفیت و تجهیزات کامل امداد و نجات آماده هستند تا درصورت بروز هرگونه حوادث احتمالی به کمک شهروندان بشتابند.
طوفان و باران عصر امروز شهروندان ایرانشهری را غافلگیر کرد
محمود رضا کرد در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: عصر امروز بعد از اتمام طوفان شدید و در پی آن بارندگی، بازدیدهای صورت گرفته از سطح شهر و حومه توسط تیم های نجات جمعیت هلال احمر، خوشبختانه خسارت چندانی نداشته است.
وی افزود: خسارت وارد شده به تیرهای چراغ برق و فضای سبز در میدان ولایت و دامن می باشد.
وی در ادامه تصریح کرد: در پی پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه بارشی به همراه طوفان شدید و هشدار اداره کل مدیریت بحران استان، جمعیت هلال احمر ایرانشهر به عنوان محوری‌ترین سازمان در فرایند امداد ونجات در شهرستان ایرانشهر به تمامی عوامل امدادی مستقر در پایگاه‌ها و شعب اعلام آماده باش داد.
کرد گفت: تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان با تمام ظرفیت و تجهیزات کامل امداد و نجات آماده هستند تا درصورت بروز هرگونه حوادث احتمالی به کمک شهروندان بشتابند.
رئیس جمعیت هلال احمر، از تمامی شهروندان خواست خونسردی خود را حفظ کرده و به هشدار‌ها و توصیه‌های امدادی توجه کامل داشته باشند.
انتهای پیام//
کد مطلب: 423474
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *