جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۴۵
۰
مسئول مرکز مشاوره قبل از ازدواج، شهرستان ایرانشهر :

ازدواج مقدس ترین بناهاست/مرکز مشاوره قبل از ازدواج گامی به سوی استحکام بنیاد خانواده است

مسئول مرکز مشاوره قبل از ازدواج، شهرستان ایرانشهر گفت: ازدواج مقدس ترین بناهاست و مرکز مشاوره قبل از ازدواج مسیری به سوی استحکام بنیاد خانواده و خوشبختی و سلامت زوجین است.
ازدواج مقدس ترین بناهاست/مرکز مشاوره قبل از ازدواج گامی به سوی استحکام بنیاد خانواده است
مهرانگیز ابزر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: رسول اکرم(ص) در مورد ازدواج فرموده نزد من هیچ بنایی مقدس تر از ازدواج نیست.
وی با اشاره به جایگاه و اهمیت خاص خانواده افزود: از مهم ترین اموری که در تشکیل خانواده باید مد نظر زوجین در آستانه ازدواج و خانواده های آنان قرار بگیرد، مسائل مربوط به سلامت خانواده و سلامت باروری و فرزند آوری است.
وی اذعان داشت: هدف مرکز مشاوره قبل از ازدواج شهرستان ایرانشهر ارتقای دانش مربوط به سلامت باروری، فرزنداوری، پیشگیری و تشخیص زودرس ناباروری و روابط زناشویی، پیشگیری از ابتلا به بیماری های واگیر و ژنتیکی بوده و نهایتا رسیدن زوجین به آرامش و خوشبختی و استحکام بنیاد خانواده و پیشگیری از ناسازگاری، جدایی، طلاق می باشد.
ابزر تصریح کرد: برنامه های مرکز مشاوره قبل از ازدواج شهرستان ایرانشهر شامل مواردی مانند 1- بررسی آزمایشات زوجین در آستانه ازدواج/ مادران باردار و غربالگری از نظر بیماری های واگیر و ژنتیکی که مهم ترین بیماری تالاسمی می باشد و ارجاع به منتخب ژنتیک PND. 2-برگزاری کلاس های آموزشی به صورت روزانه برای بانوان و آقایان در آستانه ازدواج. 3-مشاوره از طریق سامانه پیام سلامت ویژه زوجین در زمینه سلامت باروری-روابط زناشویی 4-مشاوره خصوصی در زمینه سلامت باروری، روابط زناشویی، روانشناسی خانواده می باشد.
انتهای پیام//
کد مطلب: 423565
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *