سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ۲۰:۱۳
۰

هک و سرقت‌های آنلاین، ویژگی اصلی نسخه جدید بازی Watch Dogs

شرکت یوبیسافت اعلام کرد که در نسخه جدید مجموعه Watch Dogs تمرکز زیادی بر روی قابلیت هک سیستم‌های دیجیتال مختلف گذاشته شده است.
هک و سرقت‌های آنلاین، ویژگی اصلی نسخه جدید بازی Watch Dogs
به گزارش پهره؛ به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، محوریت عنوان Watch Dogs از اولین نسخه آن تا آخرین نسخه این عنوان که در حال ساخت است، همگی درباره هک کردنو نحوه انجام فرآیند سرقت‌های آنلاین است. در نسخه دوم این بازی که با عنوانWatch Dogs 2 در دسترس کاربران قرار گرفت، فرآیند هک در داستان بازی پیشرفت چشمگیری پیدا کرده بود و شرکت یوبیسافت سعی کرد به خوبی این قابلیت را در بازی بهبود بخشد. ظاهرا در نسخه جدید این بازی نیز شرکت یوبیسافت سعی کرده است کاربران را بیشتر با فرآیند هک درگیر کند و احتمالا گیمرها با دیدن پیشرفت این قابلیت شگفت زده خواهند شد.
مدیر هنری بازی Watch Dogs اعلام کرد: "در این نسخه از بازی اطلاعات هر کاربر یا شخصیت در بازی برای گیمر نمایش داده خواهد شد و گیمر می‌تواند از این اطلاعات برای هک کردن کاربر مورد نظر استفاده کند." مدیر هنری شرکت یوبیسافت اعلام کرد: "که ویژگی جدید بازی بر اساس نوعی مهندسی اجتماعی ساخته شده است و شرکت ما تمام تلاش خود را کرده تا این ویژگی به دقت و با کمترین ایرادات ساخته شود."
هک کردن از ابتدا در عنوان Watch Dogs وجود داشت و ایده دیده شدن پروفایل و دسترسی به اطلاعات کاربران از ابتدا برای نسخه جدید عنوان واچ داگز در نظر گرفته شده بود و اکنون نیز این امکان در بازی فراهم شده است. همچنین براساس اعلام مدیر هنری عنوان مذکور، با هک کردن پرفایل هر شخصیت در بازی، گیمر می‌تواند اطلاعات شخصیت هک شده را دستکاری کرده و آن را مطابق میل خود تنظیم کند.
علاوه بر این در این بازی گیمر می‌تواند خودروهای موجود در بازی و یا هواپیماهای بدون سرنشین را نیز هک کند و به نفع خود از آن‌ها استفاده کند. ظاهرا مهم‌ترین دستاورد شرکت یوبیسافت در این سعی کرده است همه چیز با دقت و بسیار دقیق طراحی شود؛ با این حال تا زمان عرضه بازی Watch Dogs در تاریخ ۶ مارس سال ۲۰۲۰ منتظر اعلام اخبار جدیدتر از این بازی باشیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 423750