يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ۱۷:۴۴
۰

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور ویژه تاسوعا و عاشورا در زاهدان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان تمهیدات ترافیکی ویژه عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در زاهدان را اعلام کرد.
تمهیدات ترافیکی پلیس راهور ویژه تاسوعا و عاشورا در زاهدان
به گزارش پهره؛ به نقل از عصرهامون،علی نام درست در گفتگو با عصرهامون گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به منظور برگزاری هر چه بهتر عزاداری ها در شهرستان زاهدان تمهیدات ترافیکی لازم اندیشیده شده است و در صورتی که شهروندان تمامی موارد را رعایت کنند قطعاً دچار مشکل نخواهند شد.
 
وی افزود: در همین راستا در روز تاسوعا این محدودیت ها از ساعت 6 صبح آغاز شده و تا پایان مراسم ادامه دارد که طول بولوار خرمشهر حدفاصل میدان مشاهیر در جنوب به شمال، تقاطع خیابان امام خمینی و خرمشهر شمال به جنوب محدودیت های ترافیکی داریم.
 
وی خاطرنشان کرد: در این روز کلیه محورهای فرعی منتهی به طول بولوار خرمشهر از سمت خیابان خیام مسیر شرق به غرب تا سه راهی خیام، بولوار آزادگان غربی از خیابان شهید مزاری تا میدان شهرداری و آزادگان شرقی از محل عیدگاه اهل سنت تا میدان شهرداری نیز شامل این محدودیت ها می شود.
 
به گفته رئیس پلیس راهور؛ در روز عاشورا هم محدودیت های ترافیکی از ساعت 6 صبح آغاز می شود که محدوده میدان امام حسین(ع) و گلزار شهدا، طول بولوار آزادی از میدان آزادی تا میدان کارگر، بولوار کشاورز از بریدگی مقابل آتش نشانی تا بولوار کارگر در مسیر شرق به غرب، بولوار رسالت مسیر شمال به جنوب از مسجد ابوذر تا میدان امام حسین(ع)، بولوار شهید میرحسینی از تقاطع شهید رجایی مسیر غرب به شرق، خیابان شهید بهشتی از میدان بردبار مسیر جنوب به شمال تا گلزار شهدا و خیابان مولوی هم از تقاطع خیابان سعدی و مولوی تا گلزار شهدا و طول بولوار سیدالشهدا در تمامی مسیرهای شرق و غرب تا پایان مراسم محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 423798
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *