سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶
۰

مرد شیرازی زنش را زنده زنده به آتش کشید

مردی که زنش را با بنزین به آتش کشانده بود در فسا دستگیر شد.
مرد شیرازی زنش را زنده زنده به آتش کشید
به گزارش پهره به نقل از رکنا، معاون اجتماعی پلیس فارس از دستگیری فردی خبر داد که به علت اختلاف خانوادگی با بنزین همسر خود را کشت و فرزندش نیز از ساختمان خود را به پایین پرتاب کرد.سرهنگ "کاووس محمدی" بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر حادثه منجر به فوت در "مسکن مهر" شهرستان فسا، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل به دلیل اختلاف با همسر خود با بنزین وی را آتش زده و به سمت شهرستان شیراز متواری شده است، گفت: فرزند 13 ساله قاتل به دلیل خطر آتش سوزی خود را از ساختمان پرتاب کرده است که در حال حاضر در بیمارستان بستری می باشد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: ماموران انتظامی کلانتری "15 قصرالدشت" شیراز پس از تحقیقات فنی و تخصصی موفق شدند در کمتر از 24 ساعت قاتل را در این شهرستان شناسایی و دستگیر کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی فنی و تخصصی، اقرار کرد که به دلیل اختلاف خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 424122
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *