سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸
۰

وزارت ورزش دوست دارد به جای استقلال، تراکتور به آسیا برود!

عضو سابق هیئت مدیره استقلال که همچنان از باخت در داربی شاکی است ، گفت: داوری که برای شهرآورد گذاشته بودند قادر نبود خودش را اداره کند چه برسد بازی به این بزرگی و مهمی را!
وزارت ورزش دوست دارد به جای استقلال، تراکتور به آسیا برود!
به گزارش پهره، به نقل از پارس فوتبال دات کام  حسین فرزامی ، از اعضای اسبق هیئت‌مدیره باشگاه استقلال با وجود دو برو در لیگ برتر و جام‌حذفی نسبت به اوضاع مدیریتی و شرایط این تیم در ادامه این فصل ابراز نگرانی می‌کند. فرزامی گفت استقلال با این روندی که در پیش گرفته در لیگ، در قعر جدول است و به زودی باشگاهی ورشکسته هم خواهد شد.
چرا وضعیت استقلال این‌گونه است؟
حسین فرزامی:
با این هیئت‌مدیره به این ضعیفی چیزی بهتر از این نمی‌توان انتظار داشت. وزارتخانه هم که پول نمی‌دهد و اینقدر مدیریت و خبرگی در کار اداره باشگاه وجود ندارد که شاهد هستیم یک اتفاق ساده به چه ترتیب به یک معضل تبدیل می‌شود.
کدام معضل؟
حسین فرزامی:
وقتی وریا غفوری به عنوان کاپیتان استقلال علیه معاون ورزشی سابق استقلال جبهه گیری می‌کند چرا باشگاه ورود نمی‌کند؟ باشگاه این درک را ندارد که چنین اشکالاتی تیم را دچار حاشیه می‌کند. باشگاه با این روال به بد وضعیتی گرفتار می‌شود هرچند همین الان همچنین اتفاقی در حال رخ دادن است.
هر از گاهی  همچنان بحث طلبکاران استقلال برای این تیم‌ایجاد حاشیه باشگاه می کند !
حسین فرزامی:
این هم از کوتاهی وزارتخانه است. وزارت ورزش اگر دوست داشت استقلال در آسیا باشد این مجموعه را کمک می‌کرد ولی مسئولان ورزش دوست دارند به جای استقلال، تراکتور به لیگ قهرمانان برود که دستش به دهانش می‌رسد و لازم نیست پولی برایش هزینه شود. اگر استقلال با این اوضاعی که دارد راهی لیگ قهرمانان شود هر بازی در خانه یا بیرون از آن حدود ۲۰۰ میلیون تومان هزینه روی دست باشگاه می‌گذارد.
اما اوضاع مالی استقلال که خوب است و خیلی از بدهی‌هایش را داده و با تعدادی از طلبکاران تسویه کرده است؟
حسین فرزامی:
اصلاً این‌طور نیست. اگر تسویه حساب کرده بودند هر روز یک خبر نمی‌رسید که استقلال هنوز مدارکش کامل نشده و خطر حذف وجود دارد. استقلال تقریباً یک باشگاه ورشکسته است و با ادامه این روند قطعاً ورشکستگی کاملش هم اعلام خواهد شد. کسی هم اجازه واگذاری اش به بخش خصوصی را صادر نمی‌کند و در کل ضعف مدیریتی در وزارت ورزش و باشگاه بیداد می‌کند.
به لحاظ فنی اوضاع تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
حسین فرزامی:
شکر خدا همه چیزمان به هم می‌آید! روز‌هایی هم که استقلال خوب بازی می‌کند، داوری اینقدر به ضررش می‌شود که به کلی نتیجه بازی تغییر پیدا می‌کند. نمونه بارزش ،  داوری که برای شهرآورد گذاشته بودند قادر نبود خودش را اداره کند چه برسد بازی به این بزرگی و مهمی را! اگر یک داور مقتدر در میدان بود هیچ یک از این محرومیت‌ها برای بازیکنان استقلال رقم نمی‌خورد.
 
خبرورزشی
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 424124
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *