سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲
۰

کمک به بخش تولید وظیفه ای همگانی است/بیش از 60درصد کارخانه های تعطیل بازگشایی شده اند

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان گفت: کمک به حل مشکلات بخش تولید وظیفه ای همگانی است و در همین راستا نیز امیدواریم بتوانیم با رفع مشکلات موجود تا پایان سال 100درصد کارخانه ها و کارگاه های تعطیل استان را بازگشایی کنیم.
کمک به بخش تولید وظیفه ای همگانی است/بیش از 60درصد کارخانه های تعطیل بازگشایی شده اند
به گزارش پهره، به نقل ازعصرهامون، همایش پلیس، امنیت عمومی، اصناف و بازاریان با حضور مسئولین و اصناف سیستان و بلوچستان در محل سینما هلال زاهدان برگزار شد.
در حاشیه این همایش محمد علی حمیدیان در گفت و گو با خبرنگار ما، با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: در سال رونق تولید قرار داریم و پرداختن به موضوع خاص حوزه امنیت اقتصادی در این نشست قابل تقدیر است تا مسئولین توجه کنند که در حوزه اقتصادی نیازمند امنیت پایدار هستیم.
وی افزود: 90درصد منابع و واردات کشور توسط همین اصناف انجام می شود و لازم است تا برای تامین امنیت اقتصادی ساز و کار خاصی اندیشیده شود.
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان با اشاره به اقدامات دستگاه قضا در راستای امنیت اقتصادی، بیان کرد: در شش ماهه نخست سال جاری به دستور ریاست دستگاه قضا بیش از 60درصد کارخانه ها بازگشایی شده و امیدواریم تا پایان سال شاهد بازگشایی تمامی کارخانه هایی باشیم که تعطیل شده اند.
وی با اظهار امیدواری برای رفع مشکلات موجود بر سر راه تولید، تصریح کرد: در نشست امروز برای بازگشایی کارخانه ها و کارگاه هایی که به مشکل برخورده اند صحبت هایی شد تا بتوانیم در سال جاری برای رفع مشکلات این نهادهای تولیدی اقدام کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424133
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *