يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۰۹
۰
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در گفتگو با عصرهامون:

حب الحسین یجمعنا احیاگر نهضت حسینی است/ فضای مجازی باید در تسخیر جوانان انقلابی و آزادی خواه دنیا قرار بگیرد

فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: امام حسین(ع) و شعار حب الحسین یجمعنا محور وحدت همه آزادگان جهان و احیاگر نهضت حسینی است.
حب الحسین یجمعنا احیاگر نهضت حسینی است/ فضای مجازی باید در تسخیر جوانان انقلابی و آزادی خواه دنیا قرار بگیرد
به گزارش پهره، به نقل از عصرهامون، سردار امان اله گشتاسبی در گفتگو با عصرهامون گفت: امروز اقتدار نظامی ایران اسلامی به درجه ای رسیده که هیچ کشوری حتی جرات فکر کردن به حمله نظامی را ندارد و همین امر موجب شد تا دشمن شیوه تهاجمی خود را تغییر داده و به جنگ در فضای مجازی روی بیاورند.

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی گمان می کردند می توانند به راحتی در فضای مجازی ایران را مقهور خود کنند و برای آن سرمایه گذاری های کلانی کردند اما جوانان انقلابی با فرمان مقام معظم رهبری پای کار آمده و توانستند در این فضا نیز دشمن را شکست دهند.

به گفته گشتاسبی؛ رسانه های بیگانه با بزرگنمایی وقایع کوچک و پیش پا افتاده در کشورهای مسلمان و در کنار آن سانسور رویدادهای مهم فرهنگی و مذهبی جهان اسلام به دنبال تخریب چهره واقعی مسلمین است که بایکوت خبری و رسانه ای حماسه عظیم پیاده روی اربعین یکی از مصادیق بارز آن است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با تبلیغات سوء در شبکه های دروغ پراکن و شایعه افکن خود قصد داشت تا پیاده روی میلیونی مردم جهان در روز اربعین را به حاشیه ببرد اما اقدام جهادی و آتش به اختیار همه آزادی خواهان جهان ثابت کرد که امام حسین(ع) و اهلبیت متعلق به شیعه و سنی و یا یک قشر و فرقه خاصی نیست.

فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان تاکید کرد: ترند جهانی شعار وحدت آفرین حب الحسین یجمعنا که صرفاً بر پایه اخلاص و ارادت مردم دنیا به امام حسین(ع) به وقوع پیوست تمام نقشه های چندین میلیون دلاری دشمنان در حوزه جنگ نرم را نقش برآب کرد و معادلات جهانی را بر هم زد.

وی با تشکر از همه دست اندرکاران این اقدام موثر فرهنگی و ارزشی خواستار تقویت روزافزون و آمادگی بیش از پیش جوانان انقلابی در حوزه های فضای مجازی، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن شد.

فرمانده سپاه سلمان در پایان ضمن قدردانی از نقش آفرینی های مجاهدانه، فداکارانه و مخلصانه آحاد مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان، دست اندرکاران ستاد مردمی اربعین، خیرین، موکب داران و تمامی خادمانی که از سایر استانها در نقطه مهر مرزی میرجاوه و زاهدان برای خدمت رسانی حاضر شدند گفت: امسال استقبال مردمی برای خدمت رسانی به زوار غیرایرانی اربعین حسینی در سیستان و بلوچستان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته که نشان از ارادت به اهل بیت داشته به طوری که دسیسه‌های دشمن نقش بر آب شده است.

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 424210
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *