يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۳۴
۰

هیچ مورد خاصی از حذف واژه شهید در زاهدان مشاهده نشده است!/ تابلوهای شهری یکسان سازی می شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زاهدان گفت: تاکنون هیچ مورد خاصی درباره حذف واژه شهید از تابلوی خیابان های شهر مشاهده نشده است.
هیچ مورد خاصی از حذف واژه شهید در زاهدان مشاهده نشده است!/ تابلوهای شهری یکسان سازی می شود
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون هراتی در گفتگو با عصرهامون گفت: صبح‌امروز گفتگویی با معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان انجام شد که خوشبختانه تا امروز هیچ مورد خاصی از حذف واژه شهید از تابلوی خیابان های این شهر مشاهده نشده است.

وی افزود: پیشتر گزارش هایی در این خصوص در شهرستان زابل شنیده شد اما بنده شخصا از خیابان های شهید مرادقلی و شهید میرحسینی بازدید کردم و موردی مشاهده نشده و اگر موارد نادری وجود داشته شهرداری زاهدان قصد دارد تا نسبت به اصلاح آنها اقدام کند.

رئیس بنیاد شهید زاهدان با تاکید مجدد بر عدم مشاهده مورد خاصی پیرامون حذف واژه شهید ادامه داد: بر اساس طرح ویژه شهرداری زاهدان قرار است ۳هزار تابلوی شهری یکسان سازی شود و اگر در‌ مواردی سهوا کلمه شهید حذف و یا کمرنگ شده باشد قطعا اصلاح خواهد شد و شهروندان نیز در صورت مشاهده این موارد اعلام‌کنند تا نسبت به اصلاح آن هماهنگی لازم صورت پذیرد.

هراتی در حالی در این گفتگو اظهار بی اطلاعی از حذف واژه شهید از کوچه های شهر زاهدان‌کرد که طی روزهای گذشته کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویر‌متعدد موضوع حذف واژه شهید از برخی خیابان ها را به مسئولان گوشزد‌‌ کرده اند و شورای شهر نیز با پذیرش موضوع قول اصلاح فوری تابلوها را داده است.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424224
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *