دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵
۰

تنبیه بدنی یک دانش‌آموز در مدارس جلگه چاه هاشم/ رئیس آموزش و پرورش دلگان: با مدیر خاطی برخورد قانونی می شود

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلگان گفت: با مدیر خاطی که اقدام به تنبیه دانش آموزی در یکی از مدارس بخش جلگه چاه هاشم کرده بود، برخورد قانونی می شود.
تنبیه بدنی یک دانش‌آموز در مدارس جلگه چاه هاشم/ رئیس آموزش و پرورش دلگان: با مدیر خاطی برخورد قانونی می شود
به گزارش پهره به نقل از صدای بلوچ، صبح امروز مدیران یکی از مدارس در روستای دهنو بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان، دانش آموزی را تنبیه بدنی کرده است که با واکنش های مختلفی همراه بوده است.

حسین بامری، رئیس آموزش و پرورش دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به تنبیه بدنی یک دانش آموز در روستای دهنو بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان، بیان کرد: مدیر این مدرسه از طریق مدیر نمایندگی آموزش و پرورش بخش جلگه در روستای مذکور که مرتکب این تخلف شده به اداره آموزش و پرورش شهرستان دلگان فراخوان شده است.

این مسئول ادامه داد: مدیر خاطی پس از فراخوان به حوزه تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان معرفی می شود تا پاسخگوی این عمل خود باشد.

وی عنوان کرد: در جلسات متعدد و بر اساس دستورالعمل ها و بخش نامه های صادره در گذشته تنبیه بدنی دانش آموزان در مدارس ممنوع و با افرادی که مرتکب این تخلف شوند به شدت برخورد خواهد شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلگان ادامه داد: مدیر مذکور غافل از بخش نامه ها و دستورالعمل های ممنوعیت تنبیه بدنی و بر خلاف ضوابط اقدام به تنبیه بدنی دانش آموز کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران و معلمان در برخورد با دانش آموزان، سعه صدر و ملایمت داشته باشند و از تنبیه بدنی و هرگونه برخورد اهانت آمیز علیه آنها خودداری کنند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424230
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *