سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۵
۰
مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان خبر داد

واگذاری 60 واحد مسکن به خانوارهای تحت پوشش بهزیستی در سیستان و بلوچستان/ 400 واحد دیگر در دست احداث است

مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان از واگذاری 60 واحد مسکن به خانوارهای خانوارهای 2 معلول شهری و روستایی و سایر معلولان و مددجویان عادی تحت پوشش بهزیستی در این استان در نیمه نخست از سال جاری خبر داد.
واگذاری 60 واحد مسکن به خانوارهای تحت پوشش بهزیستی در سیستان و بلوچستان/ 400 واحد دیگر در دست احداث است
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون محمدرضا سراوانی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در نیمه نخست سال جاری در سیستان و بلوچستان 23 میلیارد ریال کمک اعم از نقدی، غیر نقدی و خدماتی جذب شده است

وی افزود: چشم انداز تسهیلات اشتغال بهزیستی سیستان و بلوچستان برای مددجویان در این بازه زمانی برای هزار و 600 نفر بوده که تا حدود نیمی از آن تحقق یافته است.

وی ادامه داد: این میزان از اشتغالزایی از محل پرداخت سهم بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی، جبران کارایی معلولان، تسهیلات اشتغال بند ب تبصره 16، تسهیلات روستایی و تسهیلات سامانه کارا که حدودا 80 درصد رشد داشته بوده است.

این مقام مسئول اظهار کرد: در این مدت 60 واحد مسکن به خانوارهای 2 معلول شهری و روستایی و سایر معلولان و مددجویان عادی تحویل و واگذار شده و تعداد 400 واحد نیز در دست ساخت است.

سراوانی خاطرنشان کرد: از جمله دیگر اقدامات بهزیستی در این بازه زمانی اجرای طرح حامی با حمایت خیر تهرانی به تعداد 200 نفر، تأمین و توزیع 8هزار و 648 بسته نوشت افزار و لوازم التحریر با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران و اهدا 863 بسته نوشت افزار توسط خیرین بوده است.

وی در پایان تصریح کرد: همچنین از جمله اقدامات معاونت مشارکت های مردمی در این مدت می توان به اهدا 101 جهزیه نیز به افراد تحت پوشش و مورد حمایت این نهاد در سطح استان اشاره کرد که 35 مورد از آن با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 424251
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *