سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۵۲
۰
نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی؛

امنیت پایدار در سایه وحدت/جانفشانی شهید شوشتری در حفظ وحدت

نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی حاکم بر جامعه حفظ وحدت یک ضرورت می باشد و یکی از مهمترین مولفه های امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان وحدت است و شهید شوشتری جان خود را برای حفظ اتحاد و وحدت از دست داد.
امنیت پایدار در سایه وحدت/جانفشانی شهید شوشتری در حفظ وحدت
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: در شرایط کنونی حاکم بر جامعه، حفظ وحدت یک ضرورت است و یکی از مهمترین مولفه های امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان نیز همین موضوع می باشد که سردار شهید شوشتری جان خود را برای حفظ اتحاد و وحدت نثار انقلاب کرد.
محمد نعیم امینی فرد افزود: وحدت ریشه در باورهای دینی داشته و بسیار مقدس می باشد و به دفعات مختلف به صورت صریح در قرآن کریم به آن اشاره شده است.
وی با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در متحد کردن مردم حول محور اسلام و ایجاد وحدت افزود: مذاهب اسلامی تشیع، تسنن و گروه های اجتماعی مختلف در کشور دارای یک وحدت واقعی هستند که این بزرگترین هنر و شاخصه ایران اسلامی است که برگرفته از تعالیم دینی و برپایه منافع ملی استوار است.
امینی فرد بیان کرد: مذاهب اسلامی مختلف اعم از اهل تشیع و تسنن باید وحدت بین یکدیگر را بیش از پیش حفظ کرده و به دشمنان نظام جمهوری اسلامی اجازه کوچکترین مداخله را ندهند و با احترام به عقاید و نظرات یکدیگر از این فرصت استفاده مفید داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: امنیت پایدار دارای مولفه های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری است که در سیستان و بلوچستان وجود بسیجیان بومی مدافع مرزها یکی از بزرگترین مولفه های تامین وحدت و امنیت است.
وی با اشاره به نقش شهید شوشتری در ایجاد وحدت در استان گفت: این شهید جان شریفش را در راه آرمانهای نظام اسلامی و به ویژه تحکیم اتحاد و وحدت بین مردم نثار کرد و خون این شهید باعث شد تا مردم بیشتر از گذشته برادری خود را حفظ کنند.
انتهای پیام
کد مطلب: 424414
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *