سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۹:۲۶
۰
در تجمع بسیجیان اهل تشیع و تسنن ایرانشهر مطرح شد؛

امریکا از قدرت ایران هراس دارد/روحیه بسیجی حلال مشکلات کشور است

همزمان با سراسر كشور تجمع بزرگ بسيجيان به مناسبت پنجم آذر روز تشكيل بسيج با حضور بسيجيان اهل تشیع و تسنن در سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
امریکا از قدرت ایران هراس دارد/روحیه بسیجی حلال مشکلات کشور است
به گزارش پهره، صبح امروز به مناسبت ششمین روز از هفته بسیج که با عنوان روز بسیج، شکوه اقتدار و مقاومت نامگذاری شده است اجتماع بزرگ هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در ابتدای مراسم فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر، حسین پودینه ضمن خیرمقدم به مدیر کل صدا وسیما استان سیستان وبلوچستان بیان کرد: هفته بسیج یادآور حضور پرشور و اشتیاق مردم در دفاع مقدس؛ اقدامات جهاد سازندگی، نماد برقراری امنیت پایدار در کشور است.

وی افزود: یکی از وظایف مهم بسیج خدمت بی منت به مردم، رفع و دفع خطرهای ناشی از حضور داعش در درون وبرون مرز است.

وی ادامه داد: اکنون بسیج به اوج قدرت، پایداری و استقامت دست یافته است.

پودینه اذعان کرد: داشتن روحیه جهادی وتفکر بسیجی، یکی از راههای برون رفت از مشکلات مملکت در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج یکی از یگان های مردمی است که می تواند بهترین نقش را در خنثی سازی دشمنان درهمه زمینه های اقتصادی و اجتماعی ایفا کند.


مدیر کل صدا وسیما استان سیستان وبلوچستان، محمود کردستانی،در این مراسم با شکوه با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: بدون تفکر بسیجی در هیچ جامعه و عرصه ای نمی توان به پیروزی رسید برای طی کردن پله های ترقی رویکرد وعملکرد بسیجی یکی از الزامات هر جامعه ای است.

 وی با اشاره به اینکه امریکا شیطان بزرگ و تروریست است، افزود: منطقه بلوچستان دارای تعداد زیادی شهید وجانباز و ایثارگر می باشد که وجود این ها به واسطه طیبه مبارکه بسیج است اگر امروز توانسته ایم در برابر داعش مقابله کنیم به دلیل حضور بسیجیان در نظام اسلامی است.

وی اذعان کرد: امریکا اخرین نفس هایش را می کشد و توان رویارویی با ایران را ندارد از قدرت الهی بسیج و ملت ایران هراس دارد.

وی اضافه کرد: دشمنان برای نابودی نظام اسلامی اتاق فکر به راه انداخته است تا با ایجاد تفرقه ملت ایران را زمین گیر کند اما تاکنون با بصیرت بسیج از این گذرگاه ها عبور کردیم و خاکریزها را پشت سر گذاشته ایم و دشمن را شکست داده ایم.

کردستانی در پایان با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: هر کسی که تفکر و اندیشه بسیجی دارد می تواند قابل اطمینان باشد.

انتهای پیام
کد مطلب: 424484
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *