سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۵۴
۰
فرماندار ایرانشهر خبر داد:

توزیع ۷۰ تن کالای اساسی در میان سیل زدگان سیستان و بلوچستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر با اشاره به توزیع ۷۰تن کالای ضروری، گفت: اقلام بر اساس نیاز سنجی، اولویت بندی مناطق در اختیار خانوارهای آسیب دیده سیل قرار می گیرد.
توزیع ۷۰ تن کالای اساسی در میان سیل زدگان سیستان و بلوچستان
ابوذر کوثری در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به بازدید از سوله محل تجمیع اقلام ارسالی به سیل زدگان که از مناطق مختلف کشور به ایرانشهر در حال ارسال است بیان کرد: با هماهنگی استانداری و رایزنی های صورت گرفته، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا مقادیر قابل توجهی بین ۳۵الی ۴۰ کامیون و تریلی که شامل مایحتاج ضروری می باشد را برای سیل زدگان فراهم کردند.
وی افزود: از جمله ارزاق عمومی از قبیل اقلام و وسایل گرمایشی، پتو، انواع کنسروجات، آب معدنی، شیرخشک و ... در اختیار فرمانداری ایرانشهر قرار داده است تا در میان آسیب دیدگان بارش های اخیر و سیل زدگان تقسیم کنند.
فرماندار ایرانشهر عنوان کرد: تاکنون ۲۳ کامیون شامل اقلام ضروری برای نواحی سیل زده از ایرانشهر بارگیری و تخلیه شده است و بخشی در حال توزیع می باشد.
وی تصریح کرد: توزیع اقلام بر اساس نیاز سنجی، اولویت بندی مناطق و ضرورت های فوری که وجود دارد با نظارت دقیق توزیع می شود.
کوثری در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون حدود ۷۰ تن از کمک های مردمی و ادارات و هلال احمر ایرانشهر به مناطق سیل زده طی روزهای قبل ارسال شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424713
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *