سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰
۰
مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر:

آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی/با آمدن امام خمینی نشاط و شادی در چهره های مردم نمایان شد

عبدالغفور حسینی با اشاره به عدم برخورداری مردم از امکانات رفاهی قبل از انقلاب، گفت: آشنایی دانش آموزان با انقلاب اسلامی فرصتی برای رشد و شکوفایی علمی است.
آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی/با آمدن امام خمینی نشاط و شادی در چهره های مردم نمایان شد
عبدالغفور حسینی، مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به سخن امام راحل (ره) در زمان پیروزی انقلاب اسلامی که فرموده بود سربازان من در گهواره هستند، بیان کرد: سال گذشته که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب جشن گرفته شد مقام معظم رهبری در قالب یک بیانیه بسیار هوشمند ادامه دار بودن این نظام را برای چهل ساله های بعدی ترسیم کردند.
وی افزود: نسل اول انقلاب شامل افرادی می باشد که در پیروزی آن سهیم بودند و ۸ سال جنگ تحمیلی را به وضوح مشاهده کردند و نسل های بعدی هم ادامه دهندگان راه نظام اسلامی خواهند بود.
مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر با بیان این که مقام معظم رهبری فرمودند که انقلاب اسلامی مربوط به جوانان است و توسط آنان باید حفظ شود، ادامه داد: با شهادت سردار قاسم سلیمانی شور و حرارت خاصی در دل مردم به وجود آمد و در اقصی نقاط دنیا یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.
وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی محدود به کشور ایران نیست و تاکنون توانسته در سراسر جهان گسترش یابد.
حسینی عنوان کرد: انقلاب مستضعفان می تواند طومار شرک، استکبار و صهیونیسم را از روی زمین بر بچیند همان گونه که توانست در سال ۵۷در برابر رژیم طاغوت پیروز شود.
وی با اشاره پیروزی انقلاب اسلامی و رفتن شاه از ایران گفت: تا قبل از نیامدن امام (ره) ساواک و رژیم شاهنشاهی مردم را مورد ظلم و ستم بی شائبه ای قرار می دادند و ملت ایران در آن زمان در اوج کمبود امکانات به سر می بردند به نحوی که حق اعتراض و آزادی بیان نداشتند.
این مقام مسئول تصریح کرد: وقتی مردم از آمدن امام (ره) به ایران خبر دار شدند سراسر کشور را هیجان و هیاهوی خاصی فرا گرفت و برخی افراد از روستاها و شهرها به دیدارشان رفتند.
وی خاطر نشان کرد: سرمایه های اصلی کشور دانش آموزان هستند که باید با انقلاب اسلامی و نحوه پیروزی آن کاملا آشنا شوند و وظیفه اصلی معلمان تبیین اندیشه های ناب اسلامی است که بتوانند سربازانی انقلابی برای آینده تربیت کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424748
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *