چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶
۰
امنیت ملی از نظر شاه؛ خدمت بود یا خیانت

امنیت قبل از پیروزی انقلاب معنا نداشت/ محرومیت زدایی، آرمان تحقق یافته انقلاب

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان با بیان این که تلاش دشمن برای خاموش کردن نور اسلام بیهوده است، گفت: محرومیت زدایی راه و رسم انقلاب اسلامی است.
امنیت قبل از پیروزی انقلاب معنا نداشت/ محرومیت زدایی، آرمان تحقق یافته انقلاب
مولوی نذیر احمد سلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن تبریک ایام اله دهه فجر بیان کرد: ملت ایران امسال چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و با توجه به اتحاد و وحدت مردم دشمنان نظام در رسیدن به اهداف شوم خود ناموفق بودند.
وی با اشاره به ۱۲بهمن سال۵۷افزود: وقتی مردم خبر بازگشت امام خمینی(ره) را به ایران شنیدند خیلی خوشحال شدند و بسیاری از آنان با شور، اشتیاق و نشاط به دیدار و استقبال شان رفتند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان عنوان کرد: مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی، حراست، پاسداری از نظام همیشه به میدان ها می آیند.
وی ادامه داد: احساسات، عشق و علاقه مردم امروزه همانند همان روزهای اول انقلاب است و ملت ایران هیچ وقت به دشمنان اجازه دخالت در امور کشورشان را نمی دهند.
سلامی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم هرگز به دشمنان اجازه ایجاد فتنه و آشوب را نداده اند و هر کجا هم که حضور آنان لازم باشد به میدان ها می آیند.
این مقام مسئول با بیان این که در زمان قبل از پیروزی انقلاب مردم از کمترین امکانات و شکنجه رژیم شاهنشاهی برخوردار بودند، تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امام (ره) و بسیج مردم گام های بسیار موثری در جهت محرومیت زدائی در بسیاری از شهرها و روستاها برداشته شد.
وی گفت: قبل از سال۵۷مردم از امنیت چندانی برخوردار نبودند امابا ظهور انقلاب اسلامی ملت ایران به آرامش و امنیت دست پیدا کردند و در واقع یکی از دستاوردهای مهم این نظام دست یابی به امنیت و محرومیت زدایی است.
به گفته سلامی، ایران کشور ابر قدرتی است و مردم آن دارای بصیرت و آگاهی کامل سیاسی هستند و بسیاری از گردنه های مشکلات و بحران ها را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و تلاش و نقشه های شوم دشمنان تا هم اکنون برای نابودی انقلاب بی ثمر بوده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424752
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *