دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
۰
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر

با شرکت در راهپیمایی۲۲بهمن امسال ایران به خروش می آید

مولوی عبدالصمد کریم زایی با اشاره به این که شركت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه‌ای اسلامی و قانونی است، گفت: وظیفه اصلی شهید سلیمانی جهاد در راه خدا بود.
با شرکت در راهپیمایی۲۲بهمن امسال ایران به خروش می آید
عبدالصمد کریم زایی، امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: قبل از انقلاب بی حجابی، بی عفتی بیداد می کرد و ایران دارای مشکلات بسیار فراوانی بود که خداوند متعال اسلام را در این کشور کامیاب و پیروز کرد.
وی با اشاره به استقرار امام (ره) در ۲۲بهمن سال۵۷ در ایران افزود: در راهپیمایی این روز وظیفه همه مردم، خواص و عوام شرکت و حضور پررنگ می باشد.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر عنوان کرد: اخیرا تحریم ها و دشواری های بسیار سنگینی به ملت ایران تحمیل شده است و در این راستا مردم در تامین اعتبار معشیتی خود در مضیقه هستند و به خاطر این مسائل کسی نمی تواند اصل نظام اسلامی را زیر سوال ببرد بلکه مردم باید با تحمل، مقاومت و در خواست از مسئولین، دولت، مجلس و رهبریت بخواهند مسائل و مشکلات موجود در جامعه را حل کنند.
وی تصریح کرد: هر انسانی با انجام دادم اعمال نیک و بد به درجه و شهرتی دست پیدا می کند شخصی همچون سردار شهید سلیمانی که در راه خدا جهاد می کند و هدفش خدمت به مردم بوده است نام خوبی از خود در این دنیا به جا می گذارد.
کریم زایی خاطر نشان کرد: هر چقدر شهید قاسم سلیمانی در راه خدا قیام کرد مزد و پاداش کارهایش را هم دریافت خواهد کرد.
وی در پایان با اشاره به این که ۲۲بهمن امسال مصادف با چهلم شهادت شهید قاسم سلیمانی می باشد، گفت: ملت ایران در این مناسبت بسیار بزرگ حضور پررنگ و باشکوهی خواهند داشت و به دشمنان نظام و اسلامی خواهند فهماند که مردم همیشه برای دفاع از آرمان های انقلاب در همه عرصه ها حاضر می شوند و پاسخ کوبنده به دشمنان می دهند. انتهای پیام/
کد مطلب: 424767
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *