سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸
۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایرانشهر

جای سردار دلها در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال خالی بود

حجت الاسلام و المسلمین مهر الله محمودزاده فهرجی گفت: در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال مردم با احساس تکلیف مضاعفی که در قبال شهادت قاسم سلیمانی داشتند حضور باشکوه تری داشتند.
جای سردار دلها در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال خالی بود
مهر الله محمودزاده فهرجی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایرانشهر گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن تبریک ایام اله مبارک دهه فجر بیان کرد: امروز در راهپیمایی ۲۲بهمن حداکثر مشارکت و حضور مردم ایرانشهر را داشتیم به نحوی که می توان گفت این شهرستان قلب بلوچستان است.
وی افزود: سال های متمادی مردم ایرانشهر افتخار میزبانی مقام معظم رهبری را داشتند و بنا به فرموده ولی فقیه این منطقه شهر میزبانان ولایت می باشد.
رئیس اداره تبلیغات ایرانشهر عنوان کرد: در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال جای سردار شهید قاسم سلیمانی خالی بود و مردم بر حسب احساس تکلیف مضاعفی که به خاطر این شهید بزرگوار داشتند در مراسم امسال حضور بسیار باشکوه تری نسبت به سال گذشته داشتند.
وی تصریح کرد: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن که مصادف با اربعین شهادت قاسم سلیمانی بود جای سردار دلها را پر و به تمام دنیا اعلام کردند که سربازان ولایت فقیه هستند.
محمودزاده فهرجی در پایان تصریح کرد: شورای اداری تبلیغات اسلامی ایرانشهر از عموم مردم شهرستان که در راهپیمایی ۲۲بهمن حماسه آفرینی کردند تشکر و قدردانی می کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424769
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *