شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
۰
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد

احداث ساختمان مرکز فرعی جست وجو و نجات دریایی در پسابندر

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: عملیات احداث ساختمان مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی پسابندر (MRCC) چابهار به زودی آغاز می شود.
احداث ساختمان مرکز فرعی جست وجو و نجات دریایی در پسابندر
به گزارش پهره بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، اظهار کرد: این پروژه با متراژ 542 متر مربع زیر بنا و اسکلت بتنی و محوطه سازی با متراژ 305 متر مربع احداث خواهد شد.
 
به گفته وی، ارتقای ایمنی تردد دریایی، جلوگیری از بروز حوادث احتمالی و ایجاد بستر مناسب جهت ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بیشتر از اهداف کیفی و کمی پروژه ساختمان مرکز جستجو و نجات دریایی پسابندر است.
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، برآورد اولیه هزینه های اجرایی برای احداث این پروژه را حدود 43 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: هزینه احداث این ساختمان از محل اعتبارات اندوخته (سرمایه ای) سازمان بنادر و دریانوردی تامین می شود.
 
آقایی با بیان این که پروژه احداث ساختمان مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی پسابندر (MRCC) در مرحله انتخاب پیمانکار است ادامه داد: طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته عملیات احداث این پروژه در مدت یک سال پس از عقد قرارداد با پیمانکار به پایان خواهد رسید.
 
وی اضافه کرد: مطالعات احداث ساختمان مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی زرآباد (MRCC) نیز انجام شده و پس از تایید نهایی، مراحل اجرای این پروژه نیز آغاز خواهد شد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 424788
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *