يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۲۰:۵۹
۰
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر:

تقلای دشمنان برای ایجاد ناامنی بیهوده است

مولوی خلیل رسولی زاده گفت: تقلای دشمنان برای ایجاد ناامنی بیهوده است.
تقلای دشمنان برای ایجاد ناامنی بیهوده است
مولوی خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار پهره گفت: اقدام عوامل گروهک تروریستی در به شهادت رساندن دو مرزبان در جکیگور اقدامی بزدلانه بوده و قطعا مورد تایید هیچ نگاه و دیدگاهی نیست.
وی افزود: در حقیقت شهادت این دو مرزبان توسط دشمنان و معاندین کشورمان صورت گرفته است و این امر ظالمانه و غیر منطقی آنان به شدت محکوم است.
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر با اشاره به سخن فرمانده کل مرزبانی که در به شهادت رساندن این دو مرزبان که آمریکا نقش اساسی داشته است، عنوان کرد: شهادت توسط دشمنان و بدخواهان باعث ایجاد وحدت بیشتر بین مردم شیعه و سنی شده است.
وی تقلای دشمنان برای ایجاد ناامنی و جدایی بین مردم را تلاشی بیهوده و محکوم به شکست دانست و تصریح کرد: امروز آنان با به کارگیری هر شیوه و روشی به دنبال آسیب رساندن به ایران اسلامی اند که به فضل الهی هرگز این رویایشان محقق نخواهد شد.
وی اذعان داشت: مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر در روز انتخابات با آرامش، صیانت کامل و بدون دغدغه رای دادند که این امنیت و آسایش حاصل تلاش و زحمات نیروهای نظامی و انتظامی است.
رسولی زاده ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان دلاور برای تلاش و رشادت های بی وقفه شان برای تامین و تحکیم امنیت کشور گفت: وحدت بین مردم سیستان و بلوچستان زبانزد عام و خاص است و اتحاد بین برادران اهل تشیع و تسنن هر روز در حال فزونی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424829
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *