شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹
۰
شهردار ایرانشهر خبر داد:

ضدعفونی معابر و اماکن عمومی / غلبه بر بحران ویروس کرونا نیازمند اجماع ملی است

نور احمد در خوش با اشاره به ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی سطح شهر از ویروس کرونا، گفت: مقابله با این بیماری نیازمند عزم ملی و همکاری همه دستگاه ها و آحاد مردم است.
ضدعفونی معابر و اماکن عمومی / غلبه بر بحران ویروس کرونا نیازمند اجماع ملی است
نور احمد درخوش، شهردار ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به آلوده بودن این منطقه به ویروس کرونا و پیشگیری از انتشار آن، عملیات ضد عفونی اماکن و فضاهای عمومی در سطح شهر یکی از اقداماتی مهمی می باشد که در حال انجام است.
وی افزود: در این راستا شهرداری با همکاری مرکز بهداشت برای آرامش خیال شهروندان اقدام به ضدعفونی کردن پیاده رو ها، معابرسطح شهر، اماکن عمومی اعم از داروخانه ها، مطب ها، عابر بانک ها و وسایل بازی کودکان کرده است.
درخوش ادامه داد: جهت جلوگیری از انتشار وسیع ویروس کرونا، تاکنون عملیات ضدعفونی در سطح شهر توسط چند اکیپ از شهرداری انجام گرفته است.
وی عنوان کرد: روند ضدعفونی به صورت مداوم در روزهای آتی ادامه خواهد داشت تا شهروندان بدون هیچ نگرانی در سطح شهر و اماکن عمومی تردد کنند.
درخوش اضافه کرد: همکاری شهروندان با پرسنل شهرداری یکی از ضروریاتی است که بتوانیم از این شرایط بحرانی با کمترین خسارات عبور کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424850
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *