سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۹:۲۸
۰
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایرانشهر خبر داد:

آماده باش کامل 10 اکیپ آتش نشان در چهارشنبه سوری/شهروندان برای حفظ سلامت در خانه بمانند

ابراهیم دکالی با اشاره به این که شهروندان برای حفظ سلامت خود و عدم افزایش شیوع بیماری کرونا در خانه بمانند، گفت: 10 اکیپ از نیروهای آتش نشانی ایرانشهر برای چهارشنبه سوری در حالت آماده باش کامل می باشند.
آماده باش کامل 10 اکیپ آتش نشان در چهارشنبه سوری/شهروندان برای حفظ سلامت در خانه بمانند
ابراهیم دکالی، رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به تمهیدات این سازمان برای چهارشنبه‌ سوری بیان کرد: احتمال وقوع حوادث و آتش‌سوزی ناشی از ترقه و مواد آتش‌زا در چهارشبه آخر سال وجود دارد؛ در این زمینه کلیه نیرو‌های آتش‌نشانی در آماده‌باش کامل می باشند.
وی افزود: مطابق سال های گذشته در نقاط پیش بینی شده که احتمال اجتماع جمعیت وجود دارد، نیروهای داوطلب در حالت آماده باش می باشند و از امشب با در اختیار داشتن کپسول های پودری و خاموش کننده فوری در آن مکان ها استقرار می‌یابند و پوشش ایمنی را انجام می‌دهند.
رئیس آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایرانشهر در تکمیل مطلب فوق، اضافه کرد: 8اکیپ از آتش نشانان داوطلب در سطح شهر حضور می یابند تا به محض مشاهده حریقی و قبل از گستردگی آن وارد عمل شوند و آتش را خاموش کنند.
وی عنوان کرد: در مکان های پرخطر و پرتجمع مانند پارک بوستان ایرانشهر که احتمال برگزاری مراسم چهارشنبه سوری بالا است، اکیپ آتش نشانی با تمهیدات لازم در حالت آماده باش کامل می باشند.
دکالی تصریح کرد:2 اکیپ‌ خودرو‌یی واکنش سریع سازمان آتش نشانی ایرانشهر در سطح شهر مستقر شده‌اند.
وی با بیان این که سال گذشته موارد آتش سوزی منزل هم در ایرانشهر گزارش شده بود از خانواده ها خواست تا از برپا کردن آتش در حیاط منزل و پارکینگ، خیابان ها خودداری کرده و از پرتاب کردن مواد آتش زا درون آتش جدا پرهیز کنند.
این مقام مسئول با اشاره به شیوع بیماری کرونا در ایرانشهر، گفت: شهروندان برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان در خانه بمانند و به صورت جدی از شرکت در مراسم چهارشنبه سوری خودداری کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424918
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *