شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸
۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛

کرونا باعث تعطیلی اصناف شد/حذف ترددهای غیر ضروری

ابوذر کوثری از تعطیلی صنف های غیرضروری در ایرانشهر خبر داد و گفت: جهت پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، شهروندان در ایام نوروز در خانه ها بمانند.
کرونا باعث تعطیلی اصناف شد/حذف ترددهای غیر ضروری
ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره افزود:جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم با همکاری و پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی و با تعامل کسبه، اتاق اصناف، اتحادیه مربوط، برخی از صنوف غیر ضروری و پرخطر در این منطقه تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند.
وی در تکمیل مطلب فوق ادامه داد: واحدهای صنفی مربوط به ابزار و یراق فروشی ها، موبایل فروشی ها و لوازم جانبی آن، خرازی ها و پلاستیک فروشی ها، بستنی فروشی ها و اغذیه فروشان، خیاطی ها ،قنادی و آشپزخانه های غیر مجاز، کفش فروشی ها، لوکس فروشی ها، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی از روز یکم تا پانزدهم فروردین تعطیل خواهند بود.
فرماندار ایرانشهر با اشاره به روند بیماری کرونا در شهرستان، اضافه کرد: در خصوص ادامه فعالیت این صنوف بعد از تاریخ پانزدهم فروردین متعاقبا تصمیم گیری خواهد شد.
وی عنوان کرد: قبل از سال ۹۹ هم صنوف خیابان کلات، بازار روز و خیابان مالکی هم تعطیلی خود را در جهت جلوگیری از انتشار وسیع ویروس کرونا اعلام کردند.
کوثری خاطر نشان کرد: از همه شهروندان ایرانشهر و حومه تقاضا می شود ضمن ماندن در خانه، از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر و روستاهای اطراف جدا خودداری کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424933
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *