پنجشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲
۰

فعالیت ۴ تیم از مهندسان كشاورزی و منابع طبيعی سیستان و بلوچستان برای مقابله با ویروس کرونا

مدیر كانون بسيج مهندسان كشاورزی و منابع طبيعی سیستان و بلوچستان از فعالیت ۴ تیم ۱۱ نفره از بسیجیان این نهاد جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان خبر داد.
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون، در حالی قریب به دوماه از شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن سیستان وبلوچستان زمام می گذرد که شاهد ورود سبزپوشان نظام در راستای کاهش آلام مردم برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا هستیم.در این میان علاوه بر گروه های جهادی شیعه و سنی، حضور دانش آموزان کارگران، فرهنگیان و دانشجویان شاهد فعالیت داوطلبانه و بدن چشم داشت گروه های جهادی مهندسی کشاورزی  و منابع طبیعی در کنار مدافعان سلامت هستیم که از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نمی کنند.
 
افرادی که فارق از هر تخصص و مهارتی از همان آغازین لحظات شیوع این بیماری خطرناک پا در عرصه میدان گذاشته و با لبیک به ندای رهبر انقلاب، کمک های مومنانه و مخلصانه خود را از مردم به ویژه آسیب دیگان از بیماری کرونا دریغ نکرده و لحظه ای از خدمت بی منت  دست نمی کشند.
 
در همین راستا علیرضا نوفرستی، مدیر کانون بسیج مهندسان کشاورطی و منابع طبیعی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: این قشر از بسیج در راستای پیشگیری از ویروس منحوس کرونا دوشادوش دیگر گروه های جهادی و اقشار وارد میدان شد و در کنار مدافعان سلامت برای کاهش آلام مردم کمک کردند.
 
وی افزود: تاکنون چهار گروه جهادی ۱۱ نفره در امر ضدعفونی و گندزدایی معابر و خیابان ها در استام با بسیج سازندگی همکاری دارند.
 
نوفرستی ادامه داد: این افراد به صورت داوطلبانه پا در جبهه خط مقدم مبارزه با کرونا گذاشته و از هیچ تلاش و کوششی دریغ ندارند.
 
مدیر کانون بسیج مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی خاطر نشان کرد: این اقدامات تا شکست کرونا توسط گروه های جهادی انجام می شود.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 425064
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *