پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۲
۰
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری؛

نفرت جهان اسلام از تداوم جنایات رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ صهیونیست بداند فلسطین تنها نیست

مولوی نذیر احمد سلامی با اشاره به این که مردم مسلمان در مناطق مختلف دنیا فلسطین را تنها نخواهند گذاشت؛ گفت: نفرت امروز مردم جهان از اسرائیل دستاورد روز قدس است.
نفرت جهان اسلام از تداوم جنایات رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ صهیونیست بداند فلسطین تنها نیست
نذیر احمد سلامی؛ نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مردم همانند سال های گذشته در انتظار فرارسیدن روز قدس هستند تا در این مناسبت تنفر و انزجار خود را از رژیم اشغالگر کشور فلسطین اعلام کنند.


وی افزود: امسال با توجه به این که در شرایط کنونی کشور در راستا بیماری کروما راهپیمایی دسته جمعی امکان پذیر نیست، اما مردم ایران به هر شکل دیگر آماده هستند تا تنفر خود را از رژیم اشغالگر قدس بیان کنند.


نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اگر چه امسال در روز قدس راهپیمایی برگزار نمی شود اما همگان باید بدانند که مسئله فلسطین فراموش شدنی نیست و مردم با اشکال مختلف حاضر به دفاع از این کشور مظلوم هستند.


وی در تکمیل مطلب فوق؛ عنوان کرد: هیچ حادثه و جریانی نمی‌تواند موضوع فلسطین را در افکار و اذهان مسلمانان به ورطه فراموشی بکشد و آرمان قدس همیشه زنده خواهد ماند.


وی اضافه کرد: امت اسلامی با توجه به آیات و روایات و حرکات جاهلانه رژیم اشغالگر قدس ایمان‌ دارند که پیروزی از آن امت اسلام است و آن روز دیر نیست که قدس آزاد شود و صهیونیست در پرتگاه نابودی قرار بگیرند.


این مقام مسئول تصریح کرد: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند و ماندگار بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در دفاع از آرمان های اسلام ناب محمدی و مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم غاصب و جعلی اسرائیل است.


انتهای پیام/
کد مطلب: 425241
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *