پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۰
۰
رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر؛

بیش از۷ تن فرآورده خام دامی کشف و معدوم سازی شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر از کشف، ضبط و معدوم سازی ۷هزار و۴۰۰ کیلوگرم فرآورده خام دامی بی کیفیت و غیر بهداشتی در ماه مبارک رمضان در این منطقه خبر داد.
بیش از۷ تن فرآورده خام دامی کشف و معدوم سازی شد
محمد امین حسینی، رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: به منظور تامین امنیت غذایی و حفظ سلامت عمومی جامعه در ایام ماه مبارک رمضان تعداد ۳۳۶ بازدید توسط اکیپ های نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، توسط این اداره با همکاری کارگروه تشکیل شده در فرمانداری شهرستان از واحد های عرضه فرآورده خام دامی صورت گرفت.
وی افزود: در بازدیدهای انجام شده بیش از ۷ هزار و ۴۰۰کیلوگرم فرآورده خام دامی به علت کیفیت نامناسب و عدم سلامت لازم ضبط و طی مراحل قانونی با دستور قضایی معدوم شد.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر ادامه داد: فرآورده های ضبط شده از ۵۰ واحد متخلف جمع آوری و برای ۲۹ واحد اقدام به تشکیل پرونده دادگاهی و همچنین ۱۳ واحد متخلف دیگر هم با دستور قضایی پلمپ شد‌.
وی ضمن تشکر از مسئولین فرمانداری شهرستان ایرانشهر به دلیل تشکیل کارگروه های ویژه ایام ماه مبارک رمضان، از تمامی اعضا کارگروه به دلیل نهایت همکاری با اداره دامپزشکی در راستا تحقق سلامت غذایی شهروندان تقدیر و تشکر ویژه کردند.
حسینی اضافه کرد: کارگروه تشکیل شده در این ایام متشکل از مسئولین فرمانداری، دامپزشکی، مرکز بهداشت، تعزیرات حکومتی، صمت واصناف بود که نتایج مفید و قابل توجهی در زمینه های مختلف حاصل شد.
وی از مردم خواست ضمن رعایت موارد بهداشتی، در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را از طریق سامانه ۱۵۱۲ به اداره دامپزشکی اطلاع دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425360
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *