پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
۰
داور بین المللی تکواندو مطرح کرد؛

لبیک جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان به بیانات رهبری/گام های محکم ورزشکاران سیستان و بلوچستان در مسیر کمک مومنانه

محمدرضا طاهری نسب گفت: جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان با حضور پرشور در رزمایش کمک مومنانه به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفتند.
لبیک جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان به بیانات رهبری/گام های محکم ورزشکاران سیستان و بلوچستان در مسیر کمک مومنانه
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون ، در پی شیوع کرونا در جهان و به تبع آن ایران، مردم زیادی به دلیل تعطیلی بسیاری از مشاغل از نظر اقتصادی تحت تاثیر شرایط فعلی قرار گرفتند و دچار آسیب شدند.
 
در این راستا سپاه با لبیک گویی به فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام به راه اندازی رزمایش کمک مومنانه با هدف کمک‌رسانی به نیازمندان و افراد آسیب‌دیده ناشی از شیوع بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، کرد.
 
بیش از یک ماه شروع این رزمایش می گذرد و به تازگی وارد مرحله سوم شده است، در این مدت مردم زیادی به این رزمایش پیوستند و در این میان جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان نیز با اقتدار پای کار آمدند تا بتوانند در این وادی نیز افتخارآفرینی کنند.
 
محمد رضا طاهری نسب، داور و مربی بین المللی تکواندو در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به این بیت شعر که "بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زیک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار"، بیان کرد: ایران یکی از ۱۰ کشور آسیب خیز دنیا است که گرفتار بلایای طبیعی چون سیل، زلزله و طوفان می شود.
 
وی ادامه داد: کرونا نیز به این مشکلات اضافه شد و همه دنیا را گرفتار کرد، طبیعی است که تبعات و آسیب های جدی را برای جامعه به همراه داشته است.
 
دبیر هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا مقام معظم رهبری به منظور این که اقشار ضعیف جامعه بیشتر از این آسیب نبینند فرمایشاتی را برای کمک به افراد نیازمند بیان کردند.
 
طاهری نسب ادامه داد: مردم ایران به خوبی به این فرمایشات لبیک گفتند و به خصوص سپاه پاسداران به عنوان متولی این جریان پای کارآمد که باید به آن ها دست مریزاد گفت.
 
به گفته وی، ورزشکاران با پیوستن به پویش همت جوانانه در قالب رزمایش کمک های مومنانه در این راستا گام برداشتند و اقدام های بسیار خوبی انجام دادند و همکاری خوبی داشتند که باید از متولیان امر تقدیر کرد.
 
این ورزشکار شاخص سیستان و بلوچستان اذعان کرد: هیئت تکواندو نیز در این راستا گام های خوبی برداشت و در شب شهادت حضرت علی (ع) حدود ۲۰۰ بسته غذای گرم بین اقشار آسیب پذیر جامعه توزیع کرد.
 
طاهری نسب گفت: در پی سیل سال گذشته نیز  با همکاری حامی مالی هیئت تکواندوی استان، کمک های خوبی برای سیل زده ها ارسال شد که پبگیری این امور بر عهده مسئول کمیته فرهنگی این هیئت بود.
 
وی ابراز امیدواری کرد: دیگر شاهد چنین اتفاق هایی نباشیم، همه اقشار جامعه در سلامت و امنیت زندگی خود را سپری کنند.
 
مسئول هیئت تکواندو بسیج سیستان و بلوچستتان اذعان کرد: در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری برای کمک به افراد آسیب پذیر جامعه و حمایت از آن ها برنامه زیبای فرهنگی کمک مومنانه توسط سپاه اجرایی شد.
 
به گفته طاهری نسب، مردم ایران اسلامی در برنامه های مختلف در کمک به هم نوعان خود سر بلند بودند و این بار بهتر از گذشته به یاری نیازمندان شتافتند.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 425371
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *