شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵
۰
معاون امنیتی و سیاسی فرمانداری ایرانشهر؛

مردم همچنان بیماری کرونا را جدی نگرفتند/افزایش شمار مبتلایان کووید_۱۹ در سیستان و بلوچستان نگران کننده است

احمدرضا هاشمزهی با بیان این که بیماری کرونا در شهرستان ایرانشهر بیش از حد روند صعودی داشته است، گفت: مردم بیماری کرونا را جدی نگرفتند و آمار مبتلایان هر روز در حال افزایش می باشد.
مردم همچنان بیماری کرونا را جدی نگرفتند/افزایش شمار مبتلایان کووید_۱۹ در سیستان و بلوچستان نگران کننده است
احمدرضا هاشمزهی، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بیماری کرونا در کل دنیا پیشروی سریعی داشته است، اما مردم هر منطقه با رعایت کردن پروتکل های بهداشتی تا حدی باعث قطع زنجیره انتقال این ویروس شدند.
وی با بیان این که بیماری کرونا در شهرستان ایرانشهر بیش از حد روند صعودی داشته است، افزود: فرمانداری جهت پیشگیری و کنترل این ویروس منحوس از همه ظرفیت های موجود چون دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، دستگاه های نظامی و انتظامی استفاده کرده است‌.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهر ادامه داد: اقدامات لازم در جهت آگاه سازی شهروندان در راستا بیماری کرونا توسط ارگان های ذیربط در شهرستان انجام شده است.
وی با بیان این که برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند، اضافه کرد: به دلیل وضعیت بحرانی کووید_۱۹ در شهرستان ایرانشهر کلیه مسیرهای مواصلاتی جاده ای به این منطقه تحت نظارت و محدودیت خاص قرار گرفته است تا بتوانیم از پیشروی هر چه بیشتر این بیماری جلوگیری کنیم.
هاشمزهی عنوان کرد: متاسفانه برخی از افراد هنوز کرونا را جدی نگرفتند و به دلیل عدم رعایت بسیاری از اصول بهداشتی باعث افزایش شیوع این بیماری می شوند.
وی تصریح کرد: شهرستان ایرانشهر از نظر وضعیت بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد و درخواست ما از شهروندان این است که حتی الامکان از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند و در خانه هایشان بمانند تا بتوانیم با همکاری و همدلی از این شرایط گذر کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425386
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *