شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۵۲
۰
رئیس مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران مطرح کرد:

حضور در تجمعات عامل افزایش ابتلا به کرونا ویروس/ فاصله گزاری اجتماعی در امتحانات نهایی رعایت شود

ایوب کرد تمینی گفت: فاصله گزاری اجتماعی در محل آزمون دانش آموزان رعایت و از حضور در تجمعات قبل و بعد از امتحانات خود داری شود.
حضور در تجمعات عامل افزایش ابتلا به کرونا ویروس/ فاصله گزاری اجتماعی در امتحانات نهایی رعایت شود
به گزارش پهره؛ ایوب کرد تمینی رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: پس از پایان یافتن ماه مبارک رمضان برگزاری مراسمات عروسی به عنوان یک چالش در این شهرستان تبدیل شد که حضور  در تجمعات عامل افزایش شمار مبتلایان به کرونا مثبت در این شهرستان شد.
 
 وی افزود: شهروندان برگزاری مراسمات و جشن های عروسی را کنسل و یا حداقل فقط با حضور پدر و مادر برگزار شود.
 
رئیس مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران ضمن توصیه به شهروندان در خصوص  عدم برگزاری و حضور در مراسمات خاکسپاری و عزاداری، گفت: سعی شود خرید ملزومات و مایحتاج زندگی به صورت متمرکز خریداری و از حضور و تردد غیر ضروری در سطح شهر پرهیز شود.
 
کرد  با بیان اینکه افراد مشکوک به کرونا از انجام خود قرنطینگی خود داری کنند، ادامه داد: افرادی که دارای علائم بیماری کرونا هستند جهت تشخیص به موقع و صحیح به مراکز مربوطه جهت جلوگیری از افزایش ابتلا به کووید 19 مراجعه کنند.
 
وی ضمن رعایت فاصله اجتماعی در صف های نانوایی، خاطر نشان کرد: در پمپ های بنزین، سوخت گیری توسط اپراتور انجام و از دست زدن به نازل خود داری کنند.
 
رئیس مرکز بهداشت سیب وسوران با بیان اینکه در هنگام خرید از کارت بانکی استفاده شود، اذعان کرد: افرادی جه در مساجد برای اقامه نماز حضور دارند، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و نماز جمعه در کوتاه ترین زمان ممکن برگزار شود.
 
کرد به شهروندان توصیه کرد تا از رفتن به سفر در این ایام با توجه به روند رو به رشد ابتلا به ویروس کرونا در سطح استان و یا دیگر نقاط کشور خود داری کنند و با توجه به برگزاری آزمون نهایی دانش آموزان ، گفت: فاصله گزاری اجتماعی در محل آزمون دانش آموزان رعایت و از حضور در تجمعات قبل و بعد از امتحانات خود داری شود.
 
وی با اشاره به اینکه دید و بازدید های خانودگی و جلسات فامیلی کنسل شود، تصریح کرد: افراد دارای بیماری زمینه ای مانند بیماری تنفسی به هیچ وجه از منازل خود خارج نشوند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 425400
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *