سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۵۴
۰
یک کارشناس مسائل سیاسی:

امام خمینی (ره) معجزه قرن معاصر بود/ مقام معظم رهبری مقابل امپریالیسم محکم و استوار ایستاده اند

یعقوب کریمی گفت: راه امام خمینی (ره) همان مسیر امام حسین (ع) بوده که امروز نیز مقام معظم رهبری مقابل امپریالیسم و امریکا نیز با همین شعار محکم و استوار پیش می روند.
امام خمینی (ره) معجزه قرن معاصر بود/ مقام معظم رهبری مقابل امپریالیسم محکم و استوار ایستاده اند
به گزارش پهره؛ یعقوب کریمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) معجزه قرن معاصر است، بیان کرد:امام خمینی (ره) کسی بود که غرب را به زانو در آورد و شرق را به تحیر وا داشت.
 
وی افزود: امام خمینی (ره) در عصری ظهور کردو انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند که فقط دو گروه و یا دو ابر قدرت شرق و غرب می توانستند برای دنیا تصمیم گیری کنند.
 
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه تنها زمانی می توان آزادانه زندگی کرد که از زیر یوغ استبداد و ظلم خارج شد که یا حکومتی را سرنگون و یا اینکه وابسته به این دو قدرت بود، اضافه کرد: امام خمینی (ره) تمام تفکرات دنیا را به هم ریخت و نظامی را تحت عنوان امت اسلامی دوباره احیا کرد.
 
کریمی با بیان اینکه تفکر جامع جهانی توسط امام خمینی (ره) علیه ظلم و استبداد متحد شدند، اذعان کرد: پس از رحلت امام (ره)، مقام معظم رهبری همان مسیر امام را ادامه داد که از این رو می توان گفت مسیر رهبر معظم انقلاب از رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران جدا نیست.
 
وی گفت: ما هم اکنون نیز در عصر امام خمینی (ره) هستیم چرا که رهبر معظم انقلاب همان مسیری را طی می کنند که امام (ره) ترسیم و همان مسیری را مدیریت می کنند که امام (ره) هموار کرده اند.
 
این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب پس از رحلت حضرت امام (ره) مسیر انقلاب را به جایی رسانده اند که امروز هیچ یک از بدخواهان و دشمنان انقلاب جرعت عرض اندام مقابل جمهوری اسلامی ایران را ندارند.
 
کریمی خاطر نشان کرد: امروز در عرصه های علمی، فرهنگی، نظامی و هسته ای قدرتمند هستیم و باز هم جوانان، انرژی هسته ای را با شور و نشاط احیا خواهند کرد.
 
وی با توجه به اینکه مسیر مقام معظم رهبری از حضرت امام (ره) جدا نیست، تصریح کرد: امام خمینی (ره) همواره طرفدار و حامی مظلومان بود که رهبر معظم انقلاب نیز مدافع حقوق مظلومان در اقصی نقاط جهان هستند.
 
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) حزب الله را تقویت  و جبهه های مقاومت را در نقاط مختلف جهان ارزش گذاری کرده است، گفت: مقام معظم رهبری نیز همین مسیر را دنبال کرده اند  و تا این لحظه حتی یک ذره نیز از مسیر آرمان های انقلاب و اهداف امام خمینی (ره) عقب نشینی نکرده اند و همچنان محکم و استوار ایستاده اند.
 
کریمی تصریح کرد: راه امام خمینی (ره) همان مسیر امام حسین (ع) بوده که امروز نیز مقام معظم رهبری مقابل امپریالیسم و امریکا نیز با همین شعار پیش می روند.
 
 
وی با اشاره به اینکه در بعد مسائل اقتصادی نظر امام خمینی (ره) این بود که با تقویت تولیدات داخلی مقایل دشمنان به خودکفایی برسیم، اذعان کرد: مقام معظم رهبری نیز برای رسیدن به خودکفایی مسائلی همچون اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی و همچنین رونق تولید را بیان فرموده اند.
 
کارشناس مسائل سیاسی  خاطر نشان کرد: امروز جوانان این کشور با پیروی از فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و با پیروی از مسیر امام حسین (ع) بدون هیچ گونه ترسی از فشار های ایالت متحده آمریکا همچون  پیامبر مکرم اسلام (ص) که مقابل شیب ابی طالب با اقتدار ایستاد، مقابله و ایستادگی خواهیم کرد.
 
کریمی با اشاره به اینکه امروز در وضعیت بهتری قرار داریم، تصریح کرد: با حفظ عزت نفس و رهایی اشرافی گری در همه زمینه ها موفق خواهیم شد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 425470
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *