چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۲
۰
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری؛

بزرگ ترین و اصلی ترین رسالت یاران امام خمینی ادامه دادن راه و منش ایشان است

مولوی نذیر احمد سلامی با بیان این که امام خمینی دارای تفکری بلند و معمار بیداری اسلامی بود، گفت: اندیشه‌ها و منش ایشان هرگز از بین نخواهد رفت.
بزرگ ترین و اصلی ترین رسالت یاران امام خمینی ادامه دادن راه و منش ایشان است
نذیر احمد سلامی، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: امام خمینی (ره) دارای شخصیتی استثنایی بود و یکی از کارهای با ارزش امام راحل این بود که ملت ایران را از بند استعمارگران و استکبار نجات داد و توانست انقلابی ایجاد کند که در همه جهان همتا و نظیری نداشته باشد.
وی افزود: اگر به تاریخ نگاه تقابلی بیندازیم آن چه کاملا مشهود می باشد این است که تاکنون هیچ انقلابی در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی با سرعت و اجماع انقلاب جمهوری اسلامی ایران محقق نشده است.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: امام خمینی(ره) از سال ۴۲ تا ۵۷ با دشمنان نظام اسلامی مبارزه کرد و سپس به پیروزی رسید و توانست انقلاب را به ثمر برساند.
وی عنوان کرد: کارنامه اقدامات و فعالیت های استثنایی و درخشان امام راحل در تاریخ به ثبت رسیده است.
سلامی با اشاره به رحلت امام خمینی(ره) در۱۴ خرداد سال ۶۸؛ تصریح کرد: وقتی شخصیت های بزرگ از دنیا می روند، هیچ وقت یاد و خاطره آنان فراموش نمی شود و افکار و اندیشه شان همچنان باقی می ماند‌.
وی گفت: همچنان افکار، اندیشه و راه و منش امام خمینی(ره) ماندگار است و مردم می توانند از این شخصیت بسیار والا الگو بگیرند و مسیرش را ادامه بدهند که با انجام این عمل انقلاب را به اهدافش می رسانند.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: هر سال ملت ایران در روز ۱۴ خرداد ضمن اظهار تاسف و تامل ار رحلت امام خمینی(ره) یاد و خاطره ایشان را زنده نگه می دارند.
وی اذعان کرد: ۱۴ خرداد بهترین ابزاری است که می توان در این روز افکار، راه و منش انقلابی و اسلامی امام راحل را برای نسل آینده بازگو کرد و دستاوردهای ایشان توسط ملت ایران هیچ زمان به فراموشی سپرده نمی شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425476
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *