پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۲۲
۰
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر؛

قیام ۱۵ خرداد سرآغاز حرکتی بزرگ برای سقوط تدریجی رژیم پهلوی بود

مولوی خلیل رسولی زاده گفت: در دنیای امروز ابر قدرت ایران است و راه و مسیر انقلاب اسلامی همچنان با حضور رهبری حکیمانه امام خامنه ای ادامه دارد.
قیام ۱۵ خرداد سرآغاز حرکتی بزرگ برای سقوط تدریجی رژیم پهلوی بود
خلیل رسولی زاده؛ امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: قیام ۱۵ خرداد از جمله قیام هایی بود که به موقع و به جا انجام شد، در برپایی این قیام شخصیت والایی چون امام خمینی رحمت الله علیه حضور داشتند و و شروع انقلاب از آن جا شروع شد و در آن زمان طاغوتیان نمی‌توانستند ایشان را تحمل کنند.
وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مبارزه با طاغوت از جمله اقداماتی بود که امام خمینی رحمت الله علیه در دستور کاری خود قرار داده بود.
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر عنوان کرد: ادامه دادن راه اسلام بسیار حائز اهمیت است و امروزه علما می توانند نقش بسیار موثری در طی کردن این مسیر داشته باشند.
وی ادامه داد: امام خمینی(ره) با کمترین تجهیزات و به موقع توانست مقابل دشمنان ایران بایستد و با آنان مقابله کند و اقدامات امام راحل به ثمر بنشیند و انقلاب اسلامی به تمام دنیا صادر شود که صدور این انقلاب با فکر و اندیشه ایشان و پیروانش چون امام خامنه ای میسر شد.
رسولی زاده تصریح کرد: در روزهای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ابرقدرت آمریکا بود اما امروزه این کشور ذلیل است که سیاهپوستان در کاخ پرچم آنان را به آتش می کشند‌.
این خطیب جمعه با اشاره به این که افکار و اندیشه امام راحل و خون شهدا بستر ایجاد انقلاب اسلامی بود؛ خاطر نشان کرد: در دنیای امروز ابر قدرت ایران است و راه و مسیر انقلاب اسلامی همچنان با حضور رهبری حکیمانه امام خامنه ای ادامه دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425478
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *