شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱
۰

دزد خشن قبل از سرقت صاحب خانه را کشت!

دزد خشن که در جریان آخرین سرقت صاحب یک خانه ویلایی را کشته بود در حالی در دادگاه محاکمه می‌شود که فرزندان قربانی برای وی حکم قصاص خواسته‌اند.
دزد خشن قبل از سرقت صاحب خانه را کشت!
به گزارش پهره به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شامگاه دهم خرداد ماه سال ۹۶ فریاد‌های کمک خواهی یک مرد جوان در یکی از خیابان‌های شمال تهران پیچید. همسایه‌ها که هراسان از خانه‌شان بیرون دویده بودند با صاحب خانه ویلایی به نام امید روبرو شدند که زخمی شده بود. وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در حالی که بریده بریده صحبت می‌کرد به ماموران گفت در درگیری با دزدی جوان چاقو خورده است.
حمید ساعتی بعد به کما رفت و جان سپرد. پرونده جنایت خونین به پلیس سپرده و تحقیقات در این زمینه آغاز شد. بررسی فیلم دوربین مداربسته خانه ویلایی نشان می‌داد حمید با مرد جوانی که قصد داشت دوربین مداربسته خانه وی را تخریب کند درگیر و سپس کشته شده است. با به دست آوردن فیلم ضبط شده دوربین مداربسته قاتل خشن ردیابی و بازداشت شد.
امین که چندین سابقه سرقت در پرونده اش دارد در بازجویی‌ها گفت: کم برای سرقت به یکی از محله‌های شمال تهران رفته بودم. می‌خواستم وارد خانه‌ای شوم که پنجره آن بار بود، اما متوجه شدم خانه ویلایی روبه رو مجهز به دوربین مداربسته است. ترسیدم که دوربین مداربسته فیلمم را ضبط کند. به همین خاطر به سمت خانه ویلایی رفتم. تصمیم داشتم دوربین مداربسته را تخریب کنم و سپس به خانه همسایه دستبرد بزنم، اما همان موقع صاحب خانه ویلایی سر رسید. او که متوجه ماجرا شده بود با من درگیر شد و فریاد زد. من هم ار ترسم او را با چاقو زدم.
به دنبال اظهارات این مرد و بازسازی صحنه جرم برایش کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
امین قرار بود دیروز در دادگاه محاکمه شود، اما این جلسه به خاطر غیبت وکیل وی به روز‌های آینده موکول شد. این در حالی است که سه فرزند قربانی برای وی حکم قصاص خواست اند.
منبع: رکنا
انتهای پیام/
کد مطلب: 425519
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *