يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳
۰
شهردار ایرانشهر؛

نام گذاری مستمر معابر ادامه دارد/ سامانه 137 گشایش گره های شهری

نور احمد درخوش گفت: تابلوهای شناسایی در شهر از كارآيي بالايي در هدايت مسافران و شهروندان برخوردار هستند.
نام گذاری مستمر معابر ادامه دارد/ سامانه 137 گشایش گره های شهری
نور احمد درخوش، شهردار ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: تابلوهای شناسایی در جهت بهبود وضعیت شناسایی معابر، کوچه ها و اماکن مذهبی، ملی و دسترسی آسان تر شهروندان در نقاط مختلف شهر و مقصد مورد نظرشان، کارآیی ویژه ای دارند.
وی افزود: تابلوهای شناسایی شهر ایرانشهر یکی از نیاز های مهم شهر بود که در اقدامی مثبت در سال 97 در این منطقه توسط پیمانکار بخش خصوصی براساس مطالعات و استاندارها و به صورت یک کار کاملا کارشناسی شده تهیه و نصب شدند که اسامی بیشتر اماکن ملی، مذهبی و معابر دارای تابلو شناسایی قید می باشند.
شهردار ایرانشهر ادامه داد: با توجه به آمار بالای مساجد و اماکن مذهبی در این شهرستان امکان نامگذاری تمامی این مناطق وجود نداشت؛ اما نام گذاری معابر با توجه به گسترش شهر به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: لازم به ذکر است نصب و جانمایی هر تابلو نیاز به مطالعه و بررسی دارد و هیچ گونه سلیقه شخصی در نصب اسامی اماکن، معابر وجود ندارد و حتی المقدور اسامی اماکن تاریخی ملی و مذهبی دارای اهمیت برای شهروندان از جمله مساجد جامع و شاخص شهر اعم از اهل تسنن و تشیع منظور شده است.
این مقام مسئول تصریح کرد: یادآور می شوم این پیام در جهت آگاهی افکار عمومی شهروندان است که گاها سبب می‌شود به احساسات عمومی و نارضایتی جمعی خدشه وارد شود. شهرداری ایرانشهر همیشه پذیرای انتقادات و پیشنهادات مردم عزیز این منطقه از طریق تماس تلفن گویا 137، صندوق پیشنهادات و انتقادات، یا مراجعه حضوری در روزهای شنبه و سه شنبه می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425750
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *