چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰
۰
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ایرانشهر:

ترویج بد حجابی در جامعه نقشه شوم دشمن/ حجاب شمشیر برنده تهاجم فرهنگی است

سکینه نارویی گفت: حجاب و چادر حریمی برای حفاظت زنان و دختران در برابر دشمنان اسلام و چشمان نامحرم است و باعث ایجاد عزت و شان در وجود بانوان ایرانی می شود.
ترویج بد حجابی در جامعه نقشه شوم دشمن/ حجاب شمشیر برنده تهاجم فرهنگی است
سکینه نارویی، مدیر حوزه علمیه خواهران ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: حجاب زن در پیشگاه خداوند دارای اهمیت فراوانی می باشد، به گونه ای که در قرآن برای این موضوع سوره ای مجزا قرار داده است.
وی افزود: یکی از دستورات خداوند متعال به پیامبر(ص) این بوده است که زنان و دختران مومنه را به داشتن حجاب و عفاف کامل دعوت کن.
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ادامه داد: ارزش و جایگاه زن در جامعه امروزی با داشتن حجاب حفظ می شود. اگر وسایل با ارزش در یک محفظه پوشش دار نگه داری نشوند و در دسترس همگان قرار بگیرند خیلی زود خاصیت ارزشی خود را از دست می دهند.
وی اضافه کرد: اگر زنان و دختران حجاب نداشته باشند و به راحتی در دسترس مردان قرار بگیرند دیگر فاقد ارزش می شوند.
نارویی با بیان این که در جامعه امروزی دشمنان اسلام تلاش های فراوانی برای ترویج بی حجابی و بی بند و باری دارند، عنوان کرد: اگر امروزه برخی زنان و دختران دچار سرگردانی و مشکل شدند به خاطر تبعیت آنان از حرف های معاندین نظام و کشور عزیز ایران است که با پوشیده لباس های بی حجابی باعث کم ارزشی وجود خود می شوند.
وی گفت: دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود جنگ سخت را راه انداختند، اما ملت ایران اجازه ورود و دخالت دشمن را به کشورشان ندادند و از ناموس شان با ریختن خون هایشان محافظت کردند. اما امروزه دشمنان برای نابودی ایران وارد عرصه جنگ نرم شده است.
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت در ادامه تصریح کرد: جنگ نرم دشمن شامل حضور ماهواره در خانه ها، طراحی لباس های بی حجاب است که اعتقادات دینی مسلمانان را مورد هدف قرار داده است که بدون شلیک گلوله دشمنان به اهداف شوم خود برسند.
وی خاطر نشان کرد: برخی زنان و دختران به تبعیت از کشورهای غربی داد می زنند ما خواهان آزادی می باشیم؛ از این چنین افراد باید پرسید آیا در معرض قرار گرفتن چشم مردان نامحرم آزادی محسوب می شود.
نارویی گفت: حجاب و چادر حریمی برای حفاظت زنان و دختران در برابر دشمنان اسلام است و باعث ایجاد عزت و شان در وجود بانوان ایرانی می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425775
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *