چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵
۰
بانوی ورزشکار زاهدانی؛

غرب به دنبال تزلزل دربنیان خانواده های ایرانی/حجاب سبب آرامش بیشترم در میادین ورزشی شد

فرشته صالحی فر بانوی ورزشکار زاهدانی گفت: حجاب سبب دیده شدن بیشتر من در جامعه ورزش شد و با حجاب با آرامش بیشتری در میادین مختلف حضور پیدا می کنم.
غرب به دنبال تزلزل دربنیان خانواده های ایرانی/حجاب سبب آرامش بیشترم در میادین ورزشی شد
به گزارش پهره، فرشته صالحی فر یکی از بانوان محجبه ورزشکار شهرستان زاهدان که در رشته ورزشی دفاع شخصی فعالیت می کند در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، بیان کرد: نزدیک به ۹ سال در رشته هاپکیدو کماندو فعالیت می کنم و مقام هایی متعددی همچون مقام سوم رشته دفاع شخصی و سلاح سرد در استان خراسان رضوی، حکم قهرمانی مسابقات استانی در رشته مبارزات نانچاکو، مقام سوم‌مسابقات استانی کیک بوکسینگ را کسب کردم.
 
این بانوی ورزشکار افزود:چند سالیست که در کنار ورزش کار مربی گری و داوری را انجام می دهم، ورزش رزمی زمان پایان ندارد تصمیم گرفتم رشته وشو را ادامه دهم و در کنار ورزش کار آموزش سایر ورزشکاران را انجام می دهم و از این بابت سپاسگزار خداوند هستم که توفیق تربیت شاگردانی ورزشکار و افتخار آفرین را به بنده عنایت کرده است.
 
صالحی فر با بیان اینکه آرزو سبب رسیدن به اهداف می شود، ادامه داد: من به عنوان بانویی مسلمان حجاب فاطمی را انتخاب کردم چرا که الگوی من بانو فاطمه الزهرا (س) هستند که الگوی هر زن مسلمان است و من هم سعی کردم با انتخاب حجاب و ورود به صحنه های ورزشی نشان دهم که حجاب مانعی برای دستیابی بانوان به اهداف شان نیست و اکنون الگویی خوب برای شاگردانم هستم و این موضوع سبب خوشحالی خودم و رضایت خانواده ها شده و از این بایت خدا را سپاسگزارم.
 
وی  با بیان اینکه به حجابم افتخار می کنم،گفت:حجاب سبب دیده شدن بیشتر من در جامعه ورزش شد و با حجاب با آرامش بیشتری در میادین مختلف حضور پیدا می کنم و حجاب به من اعتماد به نفس و امنیت خاطر بخشیده است، حتی بسیاری از شاگردانم نیز به حجاب روی آوردند و غیر از ورزش در برنامه های فرهنگی استان نیز مشارکت می کنم.
 
وی تاکید کرد: مهمترین ثمره ورزش سلامتی است از این رو می گویند عقل سالم در بدن سالم است با توجه به علاقه ای که به رشته رزمی دارم دوست دارم به موفقیت های بیشتری در جایگاه مربی گری، داوری و حتی فایتری دست پیدا کنم و به شاگردانم کمک کنم تا به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند چرا که جامعه سالم نیازمند پرورش افرادی سالم دارد.
 
این بانوی ورزشکار اذعان کرد:در زمینه ورزشی به موفقیت های مورد نظرم رسیده ام و خودم را فردی موفق می دانم اما همیشه نیاز به آموزش را در خود می بینم هدف خود در زندگی را انتخاب کرده و با تلاش و انگیره به دنبال رسیدن به اهدافم هستم و همواره اهداف بزرگتری را پیش روی خودم گذاشته ام و برای دستیابی به آنها و افزایش خودباوری و اعتماد به نفس در خود برنامه ریزی و تلاش کرده ام.
 
وی افزود: غرب به این باور رسیده است که مادران نقش اساسی در شکل دهی به بنیان خانواده دارند و تزلزل در شخصیت زن می تواندیک خانواده را متزلزل کتد بنابراین دشمنان سعی دارند تا زنان و دختران جامعه ما را با تشویق به بدحجابی دچار تزلزل در شخصیت کند تا بنیان خانواده ایرانی را از هم بپاشد بنابراین باید موضوع تربیت دختران مسلمان از کودکی مهم تلقی شده و برای داشتن خانواده ای سالم از همان کودکی دختران مان را با تربیتی فاطمی پرورش دهیم.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 425784
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *