شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ۲۰:۴۱
۰
نماینده حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر؛

کیفیت بخشی آموزشی راهبرد آموزش و پرورش است

عبدالناصر درخشان گفت: توجه به ارتقای کیفیت از رویکردهای مهم آموزش و پرورش است.
کیفیت بخشی آموزشی راهبرد آموزش و پرورش  است
عبدالناصر درخشان، نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که بلوچستان مرکز فرهنگی است بیان کرد: زمانی که ایشان در این شهرستان تشریف داشتند به توان و ظرفیت فرهنگی، فرهنگیان، ادیبان را بررسی کردند؛ پس آموزش و پرورش این منطقه دارای اهمیت به سزایی در بخش کیفیت می باشد‌.
وی افزود: آموزش و پرورش ایرانشهر باید به این نکته توجه داشته باشد که خروجی مدارس دبیرستانی در قبولی های دانشگاه های معتبر چه تعداد است.
نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر ادامه داد: برای جبران کمبودها در زمینه سرانه فضای آموزشی علاوه بر استفاده از ظرفیت خیرین کشوری باید توان خیرین محلی را با آگاهی و پویش در این خصوص مد نظر قرار داد و این طرز فکر که خیرین مدرسه ساز ثروتمند هستند درست نیست، کارمندان و کسبه ها و عموم باید همت کنند وارد این عرصه شوند تا روزی بی نیاز از این مسئله شویم.
وی با اشاره به این که قدردان نگاه های انسانی خیرین مدرسه ساز می باشیم؛ اضافه کرد: برای برطرف کردن کمبود فضاهای آموزشی و نهادینه کردن فرهنگ مدرسه سازی و استفاده از ظرفیت خیرین محلی هر چند به میزان اندک می تواند پویش محلی هر نفر یک آجر را بررسی و اجرا کند.
درخشان اذعان کرد: هر کجا که نیاز به کمک نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش احساس شود با تمام توان در خدمت عزیزان خواهم بود.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش حتما باید به موضوع کیفیت توجه ویژه داشته باشد و با همت متولیان امر با توکل بر خداوند متعال چالشی تحت عنوان کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی در آینده ای نه چندان دور در حوزه انتخابیه ایرانشهر نداشته باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425828
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *