يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶
۰
سلیمی:

اصلاح‌طلبان به‌جای نامه‌نگاری از مردم عذرخواهی کنند

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: موسوی خوئینی‌ها و اصلاح‌طلبان به‌جای نامه‌نگاری باید پاسخگوی عملکرد خود و دولت ضعیف فعلی بوده و به‌دلیل نابود کردن اقتصاد کشور از مردم عذرخواهی کنند.
اصلاح‌طلبان به‌جای نامه‌نگاری از مردم عذرخواهی کنند
به گزارش پهره به نقل از راه دانا؛ علیرضا سلیمی عضو هیأت‌رئیسه مجلس با اشاره به نامه اخیر محمد موسوی خوئینی‌ها اظهار داشت: آقای موسوی خوئینی‌ها فراموش کرده‌اند که چه کسی را برای ریاست جمهوری دوره یازدهم و دوازدهم به مردم معرفی کرده‌اند؟ او بهتر است در اقدامات سیاسی‌اش جستجویی انجام دهد و ببیند که چه نقشی در وضعیت فعلی کشور داشته است؟
وی افزود: موسوی خوئینی‌ها نقش مستقیمی در بسیاری از التهابات و افسارگسیختگی‌های فعلی کشور دارد.
 
عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد:‌ در کلاس‌های درس موسوی خوئینی‌ها رئیس گروهک فرقان حاضر بوده است که منجر به ترور و شهادت آیت‌الله مطهری شد.
 
بنابر گزارش فارس، سلیمی گفت: موسوی خوئینی‌ها بهتر است به جای ارائه آدرس غلط دادن، مسئولیت لطماتی که به کشور از سوی او و حسن روحانی که از سوی او مورد حمایت قرار گرفته است را بپذیرد.
 
وی با بیان اینکه ای کاش آقای موسوی خوئینی‌ها کمی مسئولیت‌پذیر بوده و از مردم عذرخواهی می‌کرد، گفت:‌ موسوی خوئینی‌ها به جای عذرخواهی از مردم راه فرار را در پیش گرفته است.
 
وی گفت: متأسفانه آقای موسوی خوئینی‌ها به دنبال ارائه آدرس غلط به مردم است، این در حالی است که همواره و  پیش از اظهارنظرات تندش، رادیوهای بیگانه مواضع او را اعلام می‌کنند.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 425846
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *