پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
۰
با هدف رعایت بهداشت عمومی؛

شهروندان سراوانی خواستار ساماندهی دستفروشان شدند

با توجه به ازدیاد دستفروشان شهرستانی در سروان، شهروندان سراوانی با هدف رعایت بهداشت عمومی خواستار ساماندهی و جمع آوری دستفروشان شدند.
شهروندان سراوانی خواستار ساماندهی دستفروشان شدند
به گزارش پهره؛ به نقل از شستون، شهروندان سراوانی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامت و رعایت بهداشت عمومی خواستار ساماندهی دست فروشان و وانت بارهای سطح شهر شدند.
 
 از آنجایی که دستفروشی می تواند عامل انتقال ویروس مرگبار کرونا باشد، امنیت و سلامت عمومی شهروندان با توجه به ورود دستفروشان شهرستانی که با وانت اقدام به فروش اقلام و اجناس می کنند، در خطر جدی قرار گرفته است.
 
به گفته برخی از شهروندان در روزهای اخیر شمار دستفروشان شهرستانی در سطح شهر افزایش یافته که با توجه به شیوع موج دوم کووید 19 در برخی از نقاط کشور، نگرانی هایی را در این شهرستان به وجود آورده است.
 
در همین راستا محمد کشاورز معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان سراوان با اشاره به اینکه اغلب دستفروشان سطح شهر بومیان منطقه هستند، اذعان کرد:  برخی از دست فروشان از شهرداری مجوز دارند و در مکان مشخصی در حال فروش اجناس خود هستند که عوارض پرداخت می کنند.
 
وی در ادامه افزود: شهرداری موظف است دستفروشان که بدون مجوز و بعضا از شهرستان های دیگر وارد شهر شدند و اقدام به فروش می کنند، را از سطح شهر جمع آوری و ساماندهی کنند.
 
معاون برنامه ریزی  فرمانداری سراوان با بیان اینکه پیگیر موضوع جمع آوری و ساماندهی دستفروشان شهرستانی خواهد شد، تصریح کرد: جهت جلوگیری از به خطر افتادن سلامت مردم جمع آوری خواهد شد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 425918
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *