جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶
۰
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر:

آمریکا خیانت کار منتظر ضربه متقابل ایران باشد/ نهاد نماز جمعه مکانی برای انجام کارهای مومنانه

حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی با بیان این که نهاد نماز جمعه قرارگاهی برای انجام کارهای مومنانه است؛ گفت: ایران هرگز شهادت حاج قاسم را فراموش نخواهد کرد و ضربه متقابل را به آمریکایی ها خواهد زد.
آمریکا خیانت کار منتظر ضربه متقابل ایران باشد/ نهاد نماز جمعه مکانی برای انجام کارهای مومنانه
به گزارش پهره، نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر در مصلای فاطمه الزهرا با حضور نمازگزاران برگزار شد.
در خطبه های نماز جمعه این هفته عیسی بزمانی، امام جمعه اهل تشیع شهرستان ایرانشهر بیان کرد: اصل ازدواج از نشانه های الهی شمرده می شود و سرمایه گذاری برای این امر بسیار مهم می باشد.
وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: هیج بنایی در نزد خداوند محبوب تر از امر ازدواج نیست و امروز دشمنان در جهت سست کردن بنیان خانواده های ایرانی از ابزارهایی چون رسانه و ماهواره استفاده می کند.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر با بیان این که خداوند متعال در قرآن ملاک ارزش گذاری بندگان را در تقوا آنان قرار داده است‌، تصریح کرد: پنجم مرداد مصادف با اولین سالروز تاسیس نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.
وی ادامه داد: در حقیقت نهاد نماز جمعه قرارگاهی برای انجام کارهای مومنانه است و به گفته مقام معظم رهبری نهادی رحمانی می باشد که باید در این مکان به موضوعاتی چون معنوی بودن و حضور مستمر مردم در نمازهای جمعه توجه شود.
بزمانی اضافه کرد: نهاد نماز جمعه نهادی برخوردار از شبکه نورانی امامت است و باید جایگاه آن را به خوبی حفظ کرد که انجام این کار با حمایت، پشتیبانی، فکر و اندیشه نمازگزاران محقق می شود.
این خطیب جمعه با بیان این که نهاد نماز جمعه مربوط به قشر، صنف و گروهی خاصی نیست، خاطر نشان کرد: در واقع نهادی انقلابی و مردمی است که در جهت تقویت باورهای دینی مردم به صورت جهادی گام بر می دارد.
وی با اشاره به عملیات مرصاد سال ۶۷ گفت: در آن زمان آخرین عملیاتی که در دفاع مقدس داشتیم و این کار مربوط به جریان نفاق بود که دشمنان با حمایت و پشتیبانی عراقی ها به دنبال ایجاد نفاق بودند؛ پس مردم باید جریاناتی که با جهان اسلام تعارض دارند را به خوبی بشناسند.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر عنوان کرد: در عملیات مرصاد سال ۶۷ همه مردم پای کار بودند و با همدلی نیروهای سپاه، ارتش و نیروهای مسلح منافقین را توانستند شکست بدهند.
وی با بیان این که ایجاد جریان نفاق در سایه کارهای تهاجم تبلیغی علیه ظرفیت های نیروهای امنیتی و انتظامی یکی دیگر از کارهای امروز دشمنان نظام است، اذعان کرد: آنان به دنبال تخریب سرمایه های اجتماعی کشور ایران می باشند که در راس آنان مقام معظم رهبری می باشد. هم اکنون دشمن سعی دارد که آتش سوزی های اخیر تبدیل به محرک شود و با انجام این اقدام اسباب نارضایتی مردم را فراهم کند.
بزمانی گفت: دشمنان و منافقین برای ایجاد نفاق بین ملت ایران در شبکه های اجتماعی فضای مجازی هشتکی راه می اندازد و با باز نشر ان را طوری طراحی می کند که در دنیا ترند شود. آنان با این کار می خواهند در فضای مجازی هدف خود را با سبک و سیاق خودشان انجام و بین مردم تفرقه ایجاد کنند.
وی گفت: مردم باید در زمینه استفاده از فضای مجازی و سایبری دارای سواد رسانه باشند و باید به مسئله جریان شناختی توجه کنند.
این خطیب جمعه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که در دیدار با نخست وزیر عراق فرمودند ایران هرگز شهادت حاج قاسم را فراموش نخواهد کرد و ضربه متقابل را به آمریکایی ها خواهد زد، عنوان کرد: این صحبت یک آغاز فصل جدید در منطقه در مواجه با شیطان بزرگ چون آمریکا است و آنان فکر می کنند حملات موشکی به پایگاه عین الاسد انتقامی سختی می باشد که ایران گرفت اما با توجه به فرمایش رهبری ما هنوز انتقام سردار سلیمانی را نگرفتیم و در زمان مناسب ضربه خواهیم زد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 426030
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *