شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۵
۰
​فرمانده مرزبانی ناجا:

بیش از یک تن مواد مخدر در مرز ميرجاوه كشف شد

سردار احمدعلی گودرزی گفت: یک تن و 105 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل 796 كيلوگرم ترياك، 173 كيلوگرم شيشه، 131 کيلوگرم حشيش و 5 كيلوگرم مرفين در مرز میرجاوه کشف شد.
بیش از یک تن مواد مخدر در مرز ميرجاوه كشف شد
به گزارش پهره به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در راستاي تشديد مبارزه با موادمخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي و به كارگيري تجهيزات الكترونيكي و اپتيكي، از قصد قاچاقچيان موادمخدر براي انتقال محموله از مرز ميرجاوه به داخل آگاه و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل، به تشديد پوشش نوار مرزي پرداختند.

وی افزود: مرزداران، با هدايت عملياتي و پشتيباني اطلاعاتي مرزباني استان به اجراي هدفمند کمين پرداختند و با اجراي طرح مهار و کنترل و پايش منطقه، قاچاقچيان را مشاهده و بلافاصله فرمان ايست را صادر کردند.

سردار گودرزی تصريح کرد: مرزداران با رعايت قانون به کارگيري سلاح اقدام به تيراندازي هدفمند به سمت قاچاقچيان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتيک عملياتي مناسب ماموران، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ ديده و در رسيدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن محموله موادمخدر از محل گريختند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار دارد، گفت: مرزداران موفق شدند در اين عمليات، یک تن و 105 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل 796 كيلوگرم ترياك، 173 كيلوگرم شيشه، 131 کيلوگرم حشيش و 5 كيلوگرم مرفين را كشف كنند.

سردار گودرزی در پايان از همکاري ساير نهادهاي اطلاعاتي، امنيتي و تلاش مرزداران عزيز تقدير و خاطر نشان کرد: قاچاقچیان شناسايي شده و دستگيري آنان در دستور کار مرزبانان قرار دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 426161
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *