سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲
۰
رئیس مرکز بهداشت خبر داد:

پلمپ ۷ باب مکان کسب به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برای کسبه ایرانشهری/استفاده از ماسک ضروری است

مهدی صدرایی نسب با بیان این که ۷ باب مکان کسب به علت عدم رعایت اصول بهداشتی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر پلمپ شدند، گفت: استفاده از ماسک ضروری است.
پلمپ ۷ باب مکان کسب به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برای کسبه ایرانشهری/استفاده از ماسک ضروری است
 مهدی صدرایی نسب؛ رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کووید_۱۹ تمام مغازه داران ملزم به استفاده از ماسک هستند.


وی در ادامه افزود: ۷ باب مکان کسب به علت عدم رعایت به دستورالعمل های بهداشتی در جهت مبارزه با کرونا، نواقص بهداشتی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر پلمپ شدند.

رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر ادامه داد: این مکان ها شامل، پلمپ یک باب آرایشگاه زنانه، یک باب اغذیه فروشی، یک باب باب تعمیرگاه و پلمپ یک باب گیم نت، دو باب عرضه محصولات فرهنگی و یک باب آرایشگاه مردانه بودند.


وی اضافه کرد: برخی واحدهای صنفی به دلیل عدم توجه به ساعات کاری که از ساعت ۷صبح تا ۲۰ شب می باشد پلمپ و غیرفعال شدند.
صدرایی نسب تاکید کرد: کماکان مهم ترین توصیه پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا به شهروندان استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اجرای پروتکل های بهداشتی می باشد‌.


وی در پایان تصریح کرد: بازرسان بهداشت محیط به صورت شبانه روزی از مراکز تهیه و توزیع بازدید و در صورت مشاهده تخلف؛ بدون اغماض با متخلفین به صورت قانونی برخورد می کنند. 


 انتهای پیام/
کد مطلب: 426266
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *