جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۲
۰
در خطبه های نماز جمعه مطرح شد؛

ایران اسلامی در خشم اهانت به پیامبر اکرم (ص) و هتک حرمت قرآن/فراهم کردن زیرساخت‌های مجازی با سال تحصیلی جدید

حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی با بیان این که توهین مجله فرانسوی به پیامبر اسلام نمونه جاهلیت مدرن است، گفت: فراهم کردن زیر ساخت های آموزشی مجازی در دستور کار قرار بگیرد و امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق، آموزش به بهترین نحو ممکن در شرایط کرونایی ارائه شود.
ایران اسلامی در خشم اهانت به پیامبر اکرم (ص) و هتک حرمت قرآن/فراهم کردن زیرساخت‌های مجازی با سال تحصیلی جدید
به گزارش پهره، ، نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر با حضور نمازگزاران در مصلای فاطمه الزهرا برگزار شد.
در خطبه های نماز جمعه این هفته عیسی بزمانی، امام جمعه اهل تشیع شهرستان ایرانشهر بیان کرد: امسال آمریکا پرتنش ترین، سرنوشت ساز ترین انتخابات را خواهد داشت و به گفته خود ترامپ انتخابات آینده فاسدترین نمونه است و اعتقاد دارد دموکرات ها از قبل تقلب را رقم زدند تا او پیروز میدان نشود.
وی افزود: نکته ای که باید قابل توجه قرار بگیرد این است که عده ای در درون کشور به انتخابات آمریکا دل خوش کردند که اگر غلام حرص پیروز میدان شود به نفع آنان خواهد بود.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر ادامه داد: استکبار از انرژی هسته ای ما هراسی ندارد آن چه که باعث هراس آنان شده، نفوذ منطقه ای جمهوری اسلامی ایران می باشد که این راهبرد در مسیر خودش باعث خشم آمریکا و صهیونیست ها شده است.
وی اضافه کرد: حرکت ملت ایران به سمت پیشرفت و قوت، تکیه بر توانایی آنان تنها راه حل مشکلات کشور است.
بزمانی با اشاره به اقدام اخیر نمایندگان مجلس، عنوان کرد: نظارت گام دوم حرکت انقلاب است و قانون گذاری و نظارت دو بخشی می باشد که باید توسط مجلسیان شکل داده شوند و با هوشمندی و هدفمندی انجام شود و یقینا این موضوع در مسیر پیشرفت کمک خواهد کرد.
وی در ادامه، تصریح کرد: بازدید مجلسیان از شهرستان ها از نزدیک و حضور آنان در میدان، کار بسیار پسندیده و ارزشمند بود که این اقدام آنان به فال نیک گرفته می شود و با برنامه و هدفمندی این اشخاص از مشکلات جامعه گره گشایی شود و این موضوع هم برای مردم قابل ملموس باشد.
این خطیب جمعه اذعان کرد: با شیوع بیماری کرونا، شاهد مجازی شدن آموزش مدارس، دانشگاه ها هستیم و امکان دارد این فضا تا یک دهه در کشور وجود داشته باشد، پس مسئولین کشوری، ملی و استانی، در فراهم کردن زیر ساخت های بومی ، آموزشی همکاری لازم را با خانواده ها داشته باشند و توزیع امکانات مجازی به گونه ای در دسترس همگان قرار بگیرد تا بتوانند از این فضا به صورت عادلانه بهره مند شود.
وی در ادامه مطلب فوق، گفت: ارائه خدمات آموزشی حمایتی برای خانواده هایی که دسترسی شان محدود است در دستور کار قرار بگیرد.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر خاطر نشان کرد: ما باید به مسائل تربیتی دانش آموزان و نسل جوان هم توجه ویژه داشته باشیم و این امر هم باید ساماندهی شود و خانواده ها علاوه بر نظارت حقیقی فرزندانشان نظارت های فضای مجازی را فراموش نکنند و با سواد رسانه آشنا شوند.
وی گفت: مناسبتی که امروز ذهن امت اسلامی را به شدت درگیر کرده است توهین به مقدسات مسلمانان است و برای چند مین بار نشریه فرانسوی اقدام به چاپ موضوعاتی می کند که این طرح ها برگرفته از رژیم صهیونیستی و آمریکایی می باشد.
به گفته بزمانی، رژیم جعلی و عنکبوتی اسرائیل بداند نابودی اش حتمی است و ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و نخبگان جهان اسلام و همگان در دفاع از پیامبر گرامی اسلامی هوشیاری خود را حفظ و اعتقادات و باورهای دینی خود را محفوظ نگه می دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 426647
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *